Pysyvä merkintä adventistien kehoon

Ottavatko adventistit pysyvän merkinnän kehoonsa jotta he voivat käydä kaupassa ja ostaa sieltä ruokaa?
Käytännössä kyseessä on kehon myyminen antikristukselle juonen kautta.
Adventisteja on keskimääräistä helpompi aivopestä ja tämän pastorit tietävät.
Toivottavasti adventistit ovat maailman mallikansalaisia ja tottelevaisia pastoria ja henkivaltoja kohtaan.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Jos annat kehosi vapaaseen käyttöön niin antikristillinen hallinto tekee sinulle sitä sinä et tahdo.
- Sinun parastasi ajatteleva: "Olet hallinnassamme ja olet vallassamme."

Vrt. Aadventistipastoriin.

Äänestä

Adventistit sanovat että heidän ruuminsa on Pyhän Hengen Temppeli (joka tarvitsee vain pientä tuunausta antikristuksen hallintoa varten).
Soijanakot maksavat maltaita ja yrttiteet hunajaa.
Globaalissa ohjelmassa on Maailman koko väestömäärän vähentäminen.
Ovatko adventistit ja jehovat ensimmäisten joukossa?

Äänestä
  • Sinut on paholainen jo pettänyt.

    Äänestä

Pedonmerkki tarkoitettu kaikille koska kyseessä taloudellinen ja hallinnollinen valta joka koskee jokikistä ihmistä. Kaikki haluavat tämän merkin koska se on hyvä ottaa ja pelastaa maailman katastrofilta antikristillisen lupauksen mukaan.
Meille luvaataan hyvää ja maailman pelastusta.
Ajamme onnellisina patteriautoilla ja kukat kukkivat ja linnut laulavat.
Adventtikirkkoa kunnostetaan innokkaasti, kiiltävvä kuparikattoa ja uudet penkit ovat sapatinväristä nahkaa, pehmustettuja ja mukavat istua.
Nyt menee hyvin Adventtikirkolla ja kaikki kumartavat adventisteja 1000 vuotisessa valtakunnassa.
Pastorikin ajaa Teslalla ja vilkuttaa iloisesti naisille.

Äänestä
  • Pilkkasi ja valheesi kohtaat tuomiopäivänä. Sanojesi mukaan sinut tuomitaan.

    Äänestä

Aloitus on valhetta.

Äänestä
  • Adventistien sanomiset ovat aina valhetta.
    Eihän ne usko muita kuin pastoreitaan ja Ellen Whiteään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Adventistien sanomiset ovat aina valhetta.
    Eihän ne usko muita kuin pastoreitaan ja Ellen Whiteään.

    Valheesi ei minua hetkauta.

    Äänestä

Adventistit lukevat mutta eivät ymmärrä kysymystä.
Se antaa tosi typerän vaikutuksen adventisteista.

>>> Ottavatko adventistit pysyvän merkinnän kehoonsa jotta he voivat käydä kaupassa ja ostaa sieltä ruokaa? <<<

Äänestä
  • Ainoat typerät olette te suunsoittajat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ottavatko adventistit pysyvän merkinnän kehoonsa jotta he voivat käydä kaupassa ja ostaa sieltä ruokaa?
Käytännössä kyseessä on kehon myyminen antikristukselle juonen kautta.
Adventisteja on keskimääräistä helpompi aivopestä ja tämän pastorit tietävät.
Toivottavasti adventistit ovat maailman mallikansalaisia ja tottelevaisia pastoria ja henkivaltoja kohtaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu