Koronapassi

Sannan oma koronapassi, laastari kädessä :)

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/bb0a3585-ee40-431d-a0cf-237b743a23ab

Siinä sitä on todistetta että on ottanu rokotteen, laastari kädessä todistaa, että korona rokote otettu. Tehkää muut samoin, kun pitää todistaa että on rokotteen ottanut, niin eikun laastaria käteen!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja selfie nettiin, sen voi sitten näyttää pokelle joka päästää ineen....

Äänestä

Sideharso päähän vielä.

Äänestä

Laastariin vielä tussilla 666, niin jo on kumma jos ei kelpaa.

Äänestä

Tai tatuoi laastarin olkavarteen niin saa ikuisen immuniteetin!!!

Äänestä

Mites arvoisa väki miettii kun tartunnat oli aika poissa kevään jälkeen , sannakin kertoi että jaksetaan vielä muutema viikko ja sitten alkaa helpottaa ja samaan aikaan nämä isot rokotejätit sai uusia rokotetehtaita avattua ja kertoivat pystyvänsä valmistamaan miljardeja rokotuseriä vuodessa !!!!! ( siis uusia tehtaita ja miljardeja eriä) ja kuin hokkus pokkus alkaa heti tuosta uudelleen hype kaikilla rintamilla... tulee mieleen normandian maihinnousu.

Toinen mikä tulee mieleen niin että onko tarve rokotuksille kun tuo tuotanto on nyt saatu vauhtiin .

Äänestä

...ja sitten hieman ihmetyttää kun on näillä rokotteilla tutkinta/ selvitysvaihe vuoteen 2023 ja karmea kiima rokottaa kaikki mikä liikkuu , mikä merkitys on siten tuolla tutkinta/selvitysvaiheella.....pitääkö ehkä pahimmillaan saada lopputulos että , otetaan kiireellä neutralointieriä perään....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sannan oma koronapassi, laastari kädessä :)

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/bb0a3585-ee40-431d-a0cf-237b743a23ab

Siinä sitä on todistetta että on ottanu rokotteen, laastari kädessä todistaa, että korona rokote otettu. Tehkää muut samoin, kun pitää todistaa että on rokotteen ottanut, niin eikun laastaria käteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu