Polttoaineiden hinnat kovassa nousussa

Polttoaineitten hinnat ovat kovassa nousussa raakaöljyn viimeaikaisen kallistumisen seurauksena. Nyt, jos koskaan kannatta ostaa tankki täyteen, koska se on puhdasta säästöä. Lisäksi kannattaa täyttää tyhjät kaniserit ja käytöstä poistuneet astiat.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kunpa Ideaparkissa olisi pian ilmaisten ämpäreitten jakelu.

Äänestä
  • SDP:n ministeri Harakka on suu vaahdossa hokenut, että Bensiinin hinnat Ei Nouse, mutta kyllä se vai on noussut, miks toi Harakka Valehtelee ? vai onko se SDP:n tapa Valehdella Kansalle !

    Äänestä

Bensan varastoinnille hyvä vaihtoehto on puimalassa käyttämättä jääneen sähkömoottorin vaihto polttomoottorin tilalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Polttoaineitten hinnat ovat kovassa nousussa raakaöljyn viimeaikaisen kallistumisen seurauksena. Nyt, jos koskaan kannatta ostaa tankki täyteen, koska se on puhdasta säästöä. Lisäksi kannattaa täyttää tyhjät kaniserit ja käytöstä poistuneet astiat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu