Ei ole rokotevastaisia

Vaan käypää rokotetta ei ole saatavilla Grafeenioksidi vapaata. Hiusvärit.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siksi en ota kokeellista geeniterapia piikkiä....

Äänestä

Aiemmat aloitukset joissa oli mainintaa grafeenioksidista, ovat kaikki poistettu. Selkeästi grafeenioksidia rokotteissa on, ja sen olemassaolo halutaan peitellä, ja keskustelut grafeenioksidin suhteen mitätöidä ja hukata pois. Miksiköhän?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vaan käypää rokotetta ei ole saatavilla Grafeenioksidi vapaata. Hiusvärit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu