Vähäpukeisia kuvia

Anonyymi

Heippa. Olen kohta 24 vuotias nainen ja tarvitsisin pientä lisätienestiä opiskeluni oheen.
Olen sopusuhtainen, en timmi, mutta en myöskään tanakka nuori nainen. Minulla on vaaleat hiukset ja liikun todella paljon.

Myyn kuvia alusvaatteet päällä, vilautellen tai jopa täysin alasti olevia kuvia. Sähköpostitse. Toiveita otan vastaan. Naamaani en kuvissa tule näyttämään. Hinta määräytyy toiveiden mukaan. Mutta lähtö hinta on 10€ per kuva. Maksuna paypal. Myös mahdollisuus saada jalkakuvia!

Minusta et kuitenkaan saa seuraa. Voin myös harkita alusvaatteideni myyntiä.

Mikäli kiinnostuksesi heräsi, niin laita rohkeasti viestiä tulemaan minulle sähköpostitse, niin katsotaan saadaanko sulle mieluisa kuva ja toiveet toteutettua! ;)

S-posti: [email protected]

1

195

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuolla hinnalla suosittelen onlyfanssiä

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olit niin lähellä

      Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
      Ikävä
      96
      4883
    2. Kun me näemme taas

      Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
      Ikävä
      31
      2721
    3. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      34
      2469
    4. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      25
      2042
    5. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

      Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
      Ikävä
      118
      1540
    6. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      12
      1208
    7. Tänään oli

      Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
      Ikävä
      35
      1123
    8. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      10
      1120
    9. Ukrainan häviö pitää tunnistaa ja tunnustaa

      Venäjä ei ole vain maa, jolla on suuri hyvin koulutettu ja varusteltu armeija, joka on osoittanut tehokkuutensa Ukraina
      Maailman menoa
      202
      1057
    10. Hukkuu hukkuu

      Mitä houdiineja nämä kun ajaa veteen
      Laitila
      78
      1023
    Aihe