Aarnio, huumepoliisi

Aarnio valittaa vankilolosuhteista.

Tässäpä uusi ääniharava perspuolueelle.

Rikosrekisteriäpä riittää.

Sulka hattuun.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Korkeintaan poliittiset toimittajat yllättyisivät, jos Aarnio valittaisiin persujen puheenjohtajaksi.

Äänestä

Tekee rikoksia ja valittaa saamastaan kohtelusta!
Mikä ääliö!
Silkkihansikkainko pitäusi paijata?
Olisiko kuitenkin pitänyt jättää tekemättä niitä rikoksia?

Äänestä

2019-06-27 · Jari Aarnio on tyypillinen Kokoomuslainen jonka mielestä köyhien säännöt ei häntä kosketa. Kokoomuksesta löytyy muitakin tuomion saaneita ja pahimmat rikolliset eivät edes jää kiinni. Näyttääkö hyväveli/sisko systeemi voimansa Kormeimmassa oikeudessa ja sieltä tulee vapauttava päätös ?

Äänestä

polpo voi ottaa hyysättäväkseen 🤣

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Aarnio valittaa vankilolosuhteista.

Tässäpä uusi ääniharava perspuolueelle.

Rikosrekisteriäpä riittää.

Sulka hattuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu