Janni Hussin elämässä sattuu ja tapahtuu. Kaikki menee koko ajan höpsösti pieleen. Milloin tulee hikoiluttavat lateksishortsit kun yrittää tilata biksuja. Nyt taas on mennyt tosi hauskasti asioita pieleen. Jannin elämä on yhtä kommellusta. Ei ihme että lätkänpelaaja näytti ovea. Jannihan yritti saada hänet mukaan "hassutteluun".
Milloin Jannille kerrotaan suoraan ettei hän ole koomikko?
Janni Hussin "pieleen menevät asuvalinnat"
3
270
Vastaukset
- Anonyymi
Jep. Ei naurata yhtään miljönääri-sukuun pyrkyröivä. Nättihän Janni on, muttei muuta.
- Anonyymi
Lateksibiksuistakin olisi saanut hurjaa huumoria. Olis vaikka pukenut ne sille poikkikselleen, ja testannut, kumpi virtaa paremmin tissi-vai pallihiki.
- Anonyymi
No nyt lensi kahvit näppikselle kun luin uusimman kommelluksen.
-Radiojuontaja ja televisiopersoona päivitteli omaa asuvalintaansa.
– Kun huomaat, et _oot taas_ porukan ainut, jolla jäi kauluspaita kotiin. No, mut onneksi on saunan jälkeen märkä tukka ja punaset posket, Hussi naureskelee kuvatekstissä.
Hussin seuraajat huvittuivat kuitenkin aivan muista asioista, kuin tämän asusta.
Huomio kiinnittyi erityisesti kattauksen etualalle aseteltuun paahtoleipäpussiin.
– Verkkarit sopii hyvin pussitetun paahtoleivän ja juomatölkkien kanssa, eräs lohdutti.
– Toi leipäkorin asettelu on kyllä just niin hieno ja tyylikäs, että varastan idean viimeistään joulupöytään, toinen naureskeli.
– Leipäkorin pelkistetty tarjoiluasettelu, kolmas kiitteli kattausta.
Hussia lohduteltiin myös asuvalinnasta.
– Ei ne ravut enää tossa vaiheessa välitä mitä on päällä, yksi sanoi.
– Rapujuhliin saavutaan mun mielestä sillain, miltä tuntuu, toinen komppasi.
https://www.is.fi/viihde/art-2000008195088.html
Jännää odottaa mikä hassu kommellus Jannille seuraavaksi tapahtuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663372Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh453184Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1222688- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä861487- 391330
- 821199