Kauhua ja kuolemaa

Rokotteiden ottamatta jättäminen johtaa kauhuun ja kuolemaan koko maailmassa!
574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Laista ei mitään uutta sen enempää.

Äänestä

Junttieinarit ei muista kuinka vuosi sitten koronatartunta oli vanhukselle tai perussairauden omaavalle lähes varma kuolemantuomio.
Kolmannessa maailmassa se on sitä vieläkin, koska rokotusasteet ovat vielä alhaisia.

Äänestä

Rupiaa epäilyttämään. Montako annosta ihminen kestää. 1 2 3 vain? Lupaavalta näyttää paras tapa suojautua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Rokotteiden ottamatta jättäminen johtaa kauhuun ja kuolemaan koko maailmassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu