tasokas karafaanarialue kivitippuun

kivitippuun suunnitteillä tasokas karafaanarialu, kivitipun ja herneslahden väliselle alueelle.
8726
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

hyvä asia, se toisi säpinää tippuun ympärivuoden.

Äänestä
  • mutta kolopalloiliat pitävät kiinni alueestaan.

    Äänestä

  • Karakat ei tuo muuta kuin kuluja ja jätteitä, omat eväät ja juomat matkassa aina.

    Äänestä

Tasokas karafaanarialue Kifitippuun Lappajärfelle.

Äänestä

Nyt on kova,kafilla on ajettu aina,sarjaa vipeli...mistä ootte äidinkielenopettajat löytänyt?

Äänestä

Ulkopaikkakuntalaista toimijaa ei varmaan hyväksytä.

Äänestä

Karavaanarialue Nykälänniemeen olisi hyvä Nykälän kehittämiseen. Golfkenttää voitaisiin pistää leirintäalueeksi.

Se ulkokuntosali pitäisi purkaa ja siirtää rauhallisempaan paikkaan! Aivan naurettavaa että kuntopaikka rakennettiin siihen keskelle!

Äänestä
  • Siinä on hyvä bodailla. Kaikki näköö, kun lihakset kasvaa:)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kivitippuun suunnitteillä tasokas karafaanarialu, kivitipun ja herneslahden väliselle alueelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu