Ootteks koskaan miehet käyny oikeen semmoisella kiimaisella kusella
Vastaukset 9
- Anonyymi
Ei olla käyty kun eise onnistu ennenku kalu lopettaa seisomisen , et sillai .
- Anonyymi
Useinkin käynyt, varsinkin näillä miespaikoilla. Pitelen kullinpäästä ja kerään painetta ja ruiskin puiden rungoille ympärinsä, ihana kiimavirtsan tuoksu muutenkin näillä paikoilla.
Olis kiimaista joskus virtsata toisen kalun päälle ja ottaa kiimakuset myös päällensä, olis tosi kiihottavaa. - Anonyymi
E-P lla kiimakusista kiinnostuneita. Itse voisin otta kuset suihin ja päälleni, voit käyttää myös muuten hyväksesi minua. Vanhapoikaisännät huom. teen esim. maataloustöitä ruoka ja kyrpä palkalla.
Kaveri pani mua anukseen. Jäin sen syliin istumaan muna pepussa. Hetken kuluttua se tyhjensi rakkonsa mun suoleen. Kusi vaan korvissa suhisi kun se syoksyi mun sisään.
- Anonyymi
Kusileikit ihan ok. toisen miehen kanssa. Voi kusta puolijäykästä kullista ristiin toistensa mulkuille, ja se lämmin virtsan tuoksu tekee mut hulluksi. Sit hieroa kusisia kyrpiä vastakkain, imutella ja nussia, se on sitä mieselämää parhainmillaan, ja rentouttaa mielen pitkäksi aikaa.
- Anonyymi
Parhaat kiimakuset olen kokenut opiskeluaikana, kun asuin soluasunnossa. Kämppikseni oli kova runkkari (kuten oon itekkin), aamuisin vessassa oli kiimainen, spermaisen kusen tuoksu. Usein vessanpytyn vesi oli kuin sammakonkutua. Juuri spermat heittäneestä kyrvästä tullut vaahtoava kusi. Niin kiimaiselta se tuoksui. Joskus jos kämppikni lähti aikaisemmin kouluun, hain hänen spermaiset alkkarit nuuhkittaviksi ja runkkasin itselleni nautinnolliset orkut.
- Anonyymi
Juuri noin, kaikki nautinto kullista pitää ottaa irti.
Mikä sen kiihottavampaa katsoa, kun kaivetaan lakeesta iso mulkku esiin ja annetaan kusen lentää pitkässä kaaressa ja päälle ravistellaan jo pientä seisokkia enteillen.
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2381824
Palstamiittinkiä taas ajattelen
Niin.. oli tuossa elokuussa Randen kanssa juttua palstamiitistä ensi kesälle. Ajatuksena oli miitti Jyväskylässä, joka204906- 53883
Mitä haluaisit minusta mies
Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm62865Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin
Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s37794Työttömille tulossa pakollinen ilmaistyö sanoo kokoomusministeri
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/078a91b0-4bdf-4a7b-9c3b-f3cf2bdd3dae Kokoomus, persut ja kepu laittavat työttömät408770Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti - Rajua röykytystä nyrkkeilymatsista "Ettei naisten botoksi..."
Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti nyrkkeilevät toisiaan vastaan Immu Fight Nightissa. Naiset ovat saaneet osakseen k54645Selvitetään tämä meidän välinen juttu
Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte20606- 32586
- 20586