Ootteks koskaan miehet käyny oikeen semmoisella kiimaisella kusella
Kiimassa kuseminen eli kiimakusi
9
1009
Vastaukset
- Anonyymi
Ei olla käyty kun eise onnistu ennenku kalu lopettaa seisomisen , et sillai .
- Anonyymi
Useinkin käynyt, varsinkin näillä miespaikoilla. Pitelen kullinpäästä ja kerään painetta ja ruiskin puiden rungoille ympärinsä, ihana kiimavirtsan tuoksu muutenkin näillä paikoilla.
Olis kiimaista joskus virtsata toisen kalun päälle ja ottaa kiimakuset myös päällensä, olis tosi kiihottavaa. - Anonyymi
E-P lla kiimakusista kiinnostuneita. Itse voisin otta kuset suihin ja päälleni, voit käyttää myös muuten hyväksesi minua. Vanhapoikaisännät huom. teen esim. maataloustöitä ruoka ja kyrpä palkalla.
Kaveri pani mua anukseen. Jäin sen syliin istumaan muna pepussa. Hetken kuluttua se tyhjensi rakkonsa mun suoleen. Kusi vaan korvissa suhisi kun se syoksyi mun sisään.
- Anonyymi
Kusileikit ihan ok. toisen miehen kanssa. Voi kusta puolijäykästä kullista ristiin toistensa mulkuille, ja se lämmin virtsan tuoksu tekee mut hulluksi. Sit hieroa kusisia kyrpiä vastakkain, imutella ja nussia, se on sitä mieselämää parhainmillaan, ja rentouttaa mielen pitkäksi aikaa.
- Anonyymi
Parhaat kiimakuset olen kokenut opiskeluaikana, kun asuin soluasunnossa. Kämppikseni oli kova runkkari (kuten oon itekkin), aamuisin vessassa oli kiimainen, spermaisen kusen tuoksu. Usein vessanpytyn vesi oli kuin sammakonkutua. Juuri spermat heittäneestä kyrvästä tullut vaahtoava kusi. Niin kiimaiselta se tuoksui. Joskus jos kämppikni lähti aikaisemmin kouluun, hain hänen spermaiset alkkarit nuuhkittaviksi ja runkkasin itselleni nautinnolliset orkut.
- Anonyymi
Juuri noin, kaikki nautinto kullista pitää ottaa irti.
Mikä sen kiihottavampaa katsoa, kun kaivetaan lakeesta iso mulkku esiin ja annetaan kusen lentää pitkässä kaaressa ja päälle ravistellaan jo pientä seisokkia enteillen.
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät
Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain597474Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava
valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak1232906- 1421746
Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous
saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha651639Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi
Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim1151448Miten voit olla niin tyhmä
että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle1671384- 1291116
- 73817
Kyriake=Kirkko
Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko47802- 51707