Makuuhuoneessa hommat hoituu!
Kiminkiset 7 kannessa!
17
1211
Vastaukset
- Anonyymi
Voi jummijammi, aika paljon on kiinnostusta että yhden otsikon takia jaksatte tänne jakaa asian. Go seiska go, hyvin toimi otsikko, good work!
- Anonyymi
Pakko näille on nauraa 😂 🤣 konitohtori leuhkii miten on lippu Salossa buuaahaa 😂 🤣
- Anonyymi
Mikä vaan julkisuus on hyväksi. Kiva jos turisteja tulee edes tämän asian perässä tänne
- Anonyymi
Nyt vitsin murjasit 🤣 😂
- Anonyymi
Älä luule tai toivo.
Kaikki joita olen tavannut tämän tuppukylän ulkopuolella ovat tietoisia tämän pariskunnan julkisuushakuisuudesta. Katsovat todella alaviistoon tätä hehkutusta.
Terkkarissa sanottiin kerran, että "herra K on sellainen taiteilija, sitä pitää ymmärtää"... meinasin tehdä virallisen kanteen hoitovirheestä. Tajuaisi nyt mennä nyt edes jo eläkkeelle. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Älä luule tai toivo.
Kaikki joita olen tavannut tämän tuppukylän ulkopuolella ovat tietoisia tämän pariskunnan julkisuushakuisuudesta. Katsovat todella alaviistoon tätä hehkutusta.
Terkkarissa sanottiin kerran, että "herra K on sellainen taiteilija, sitä pitää ymmärtää"... meinasin tehdä virallisen kanteen hoitovirheestä. Tajuaisi nyt mennä nyt edes jo eläkkeelle.Kiminkinen luulee olevansa muiden yläpuolella vaan kun ei ole.
Samanlainen konitohtori kuin muutkin julkisen sektorin tk tohtorit..
Puhuu potilaille läöperiä sen kun kerkee - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiminkinen luulee olevansa muiden yläpuolella vaan kun ei ole.
Samanlainen konitohtori kuin muutkin julkisen sektorin tk tohtorit..
Puhuu potilaille läöperiä sen kun kerkeeNäin tekee. Suupaltti.
Se on vaan kummaa, että kunta pitää tuota ukkoa edelleen palkkalistoillaan, vaikka on tehnyt paljon virheitä ja saanut aikaan sotkuja. Lääkintähallitus olisi varmasti kiinnostunut no. hoitovirheistä. En ymmärrä, miksi on saanut tuollaisen suojatyöpaikan.
- Anonyymi
Ja ,kun mummot ja papat saa apua vaivoihinsa, niin asiahan on kunnos! Hyvä Kiminkinen- puhut kansan kieltä ,jota ymmärretään, eikä mitään Latinahopinää.
- Anonyymi
Vastenmielinen ylimielinen jäärä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vastenmielinen ylimielinen jäärä
Kuvastaa aika hyvin itseäsikin!
- Anonyymi
Suomalaiset ovat kovia " kadehtimaan " .
- Anonyymi
Kateus on sitten kamala tauti mutt vielä kamalampi on joutua tämän konitohtorin hoiviin ei kiitos.
- Anonyymi
Minulla ei ole pahaa sanottavaa hänestä, kyllä hän on lääkäri paikallaan 🤔
- Anonyymi
On varmasti mutta en enää jaksa katsella tuollaista alituista "lääppimistä ja huitomista". Rajansa kaikella.
- Anonyymi
Alatyylinen pari. Sivistys on kaukana heiltä.
- Anonyymi
Kaikkeen he viitsivät lähteä, alkaa mennä maku.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista997760- 1075577
- 2754841
- 494763
- 743517
- 502808
- 582487
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222438Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292392- 412264