Ja myös maksavat piikkien haittavaikutukset vaikkeivat osallistu tähän projektiin.
mRNA rokottamattomat maksaa yhtälailla piikit niitä haluaville.
Anonyymi
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
nämä maat ovat onnistuneet tiputtamaan sairaanhoitoa tarvitsevien lukumäärän huomattavasti rokotusten aloittamisen jälkeen. Tehohoitoa tarvitsee enään vain murto-osa rokotetuista. Suurimmassa osassa maita ovat myös päivittäiset tartunnat tippuneet vain pieneen osaan siitä mitä oli ennen rokotteita.
USA, Intia, Chile, Ruotsi, Italia, Ranska, Espanja, Estonia, Puola, Unkari, China, Kanada, Uruguai, Qatar, Singapore, Chile, Tanska, Portugal, Bahrain, Kanada, Espanja, Belgia, Irlanti, Englanti, Mongolia, Hollanti, Ranska, Norja, Thailand, Peru, Romania, Albania, Bolivia, Tunisia, Bulgaria, Moldova, Liettua, Latvia, Viro, Kreikka, Turkki, Tsekki, Saudi Arabia, Japan, Ecuador, Argentina, Brazil, Marocco, Slovakia, Costa Rica, Kolumbia, Mexico, Saksa, Suomi, Slovenia, Kroatia...jne
Tuossa faktat josta voit tarkistaa pitääkö paikkaansa maista ja niiden rokotusten onnistumisista.
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Mutta missä ovat ne maat joissa salaliittoteorikon mukaan rokote tappaa?
😜☺️😎😎🤓
😇😊😇Miksei vieläkään rokotteisiin kuolleiden kuolinluvut nouse Maailmalla? 😇😁😁🤗Hengenvaarallisia rokotuksia, myrkkypiikkiä on annettu maailmalla jo yli 5.382.690.275 kertaa? 😇Pitäisi sen jo näkyä? 😃😁🤗🤗😊
Menee ihan oikein, veronmaksajina maksavat rokotteet ja lisäksi kärsivät seuraukset kun eivät ota rokottetta, sillä kun eivät ota, niin samalla he vaarantavat muut ihmiset ja myös talouden avaamisen.