Vantaa tuhoon viheralueet ja rakentaa tilalle suuren kaupan

Ensimmäiseksi poistetaan joukkoliikenteen pysäkki vierestä
Käytä Vantaalla joukkoliikennettä?
Miten kun ensin pitää vähentää pysäköidä.
Eikö vataal ole osaamista edes sen vertaa että bussipysäkki voidaan säilyttää kun kokonaisnen virkistys alue tuhotaan.
266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mihin rakennetaan suuri kauppa ?

Äänestä

Puistoon vantaanlaaksoon
Alue kaavoitettu virkistykseen Vantaan johdolla Life kuutta ja myydä porvareille maat ja pakkolunastaa. Yksityisiltä samaan aikaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ensimmäiseksi poistetaan joukkoliikenteen pysäkki vierestä
Käytä Vantaalla joukkoliikennettä?
Miten kun ensin pitää vähentää pysäköidä.
Eikö vataal ole osaamista edes sen vertaa että bussipysäkki voidaan säilyttää kun kokonaisnen virkistys alue tuhotaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu