Paljonko normi ihmisen pää painaa?

Montako kiloa on siis tuo möykky kaulan jatkeena...monella politiikollahan ei tosin edes kaulaa enää näy...
256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Monilla tuntuu olevan höyhenenkevyt pää kun sieltä sisältä ei löydy mitään.

Äänestä

Ehkäpä asiaan paremmin perehtynyt lähi-idästä tullut irtopään irrottelija ,voisi kertoa painon. toki riippuu yksilöstä jolta pään on irrottanut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Montako kiloa on siis tuo möykky kaulan jatkeena...monella politiikollahan ei tosin edes kaulaa enää näy...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu