Kävin tänään Inkeroisten uimahallissa Kouvolassa ja huomasin suihkutiloissa, että lähes kaikilla oli hyvin kookkaat penikset, pitkät ja paksut. Joukossa oli toki pari hämmästyttävän ohutta kullia, ja lisäksi parilla pullealla miehellä oli suorastaan huvittavan pienet nöpömunat, mutta yleisesti ottaen äijillä oli paljon isommat kuin suomalaisilta voisi odottaa.
Onko suomalaisten miesten kullien keskimääräinen koko arvioitu alakanttiin?
Miesten kullit Inkeroisten uimahallissa
20
2507
Vastaukset
- Anonyymi
Ei keskimäärin suomalaisten, vaan keskimäärin KOUVOLALAISTEN miesten.
- Anonyymi
Riippuu mitä pidät kookkaana. Ja ei siellä varmaan seisokki päällä ollut miehillä?
- Anonyymi
Inkeroisten uimahallissa eräs nimeltä mainitsematon, sittemmin Kouvolan kaupunginvaltuustoon valittu pikkumies on säännöllisesti käynyt esittelemässä jöpöttävää munaansa suihkutiloissa.
- Anonyymi
Ja edelleen vaan.
- Anonyymi
Kyllä! Tämä MH on kyllä tuttu näky erektionsa kanssa. Ei häpeile yhtään.
- Anonyymi
Tiedän tapauksen. Soittaa myös paikallisissa bändeissä. Aina muna sojossa Inksan uimahallissa.
- Anonyymi
Manu on äijä! The boner boy!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Manu on äijä! The boner boy!
Huuhilo on vittu Inksan kovin jätkä. Suuri ilo katsella äijän sojottavaa munaa Inksan uimahallissa.
- Anonyymi
Inksan isomunat
- Anonyymi
Kuulin keväällä Porvoon uimahallissa sivukorvalla reppumiesten puhuvan Kouvolaisista jyrmykulleista. Saattaa olla, että kyseessä olivat juuri nämä Inkeroisten täysmittaiset kyrvät.
Oli kuulemma ollut niin valtavia kulleja, että työmiehet olivat pyytäneet lupaa saada mitata tälläisiä ilmestyksiä. Olivat sitten hakeneet mittanauhan työkalupakista ja mitanneet jäykkänä sojottavia kulleja pitkälle iltaan asti.- Anonyymi
Porvoon uimahallissa näkee välillä melkoisia lihakulleja. Pukukopin puolella näkee minimunia veivaamassa nappuloihinsa lisämittaa, jotta kehtaavat mennä suihkutiloihin puolijönkkis heiluen.
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/U6i5K5
- Anonyymi
Ok. Miten on Äitisi munan" kanssa, Kouvostoliitossa? Oletko ko hoitokodissa muistelemassa?
- Anonyymi
Kysyit vissiin tuon itseltäsi.
- Anonyymi
Porvoon uimahalli taitaa kohta aueta kesän jälkeen.. Varmaan siellä on jo tuttuun tapaan ukkoja pusikoissa venyttelemässä kullejaa. Avajaispäivänä pitää olla kyrpä juhlakunnossa ja tukevassa puoliheijarissa.
Ei sinne mennä mitään nysäkulleja esittelemään. Se on jämpti! - Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/T0e2Z1
- Anonyymi
Järjestetäänkö Porvoossa vielä bussikuljetuksia naapuripaikkakuntien uimahalleihin? Takavuosina tuli monet kerrat käytyä Hyvinkäällä ja Keravalla mittailemassa kulleja uimahalleissa. Kyllä siinä tuli nähtyä toinen toistaan isompia lihavaltikoita suihkuissa ja saunoissa.
Oli siinä monella ukolla paineita vehkeidensä koon kanssa, kun Porvoosta tuli keskimääräistä kookkaampia kulleja lauteille.
100% heteromeiningillä aina. - Anonyymi
Aulangolla myös hyviä kokoja ,monessa ikäryhmässä.
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/J3g8E5
Ketjusta on poistettu 56 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 542228
- 622122
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p131641- 621462
- 501419
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41875Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit90767Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118747Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit33718- 40683