Koronan katoamis-indikaattori?

Tokmannilla loppuviikolla kaikki kertakäyttömaskit - 40 %. Siihenhän se viittaa......
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Korona nyt vaan ei enää myy

Äänestä
  • Rokotteet ovat tehonneet

    Äänestä

😅
Jäljet osoittavat tietenkin Venäjälle.🤓 😇😇

Peli rokotepropagandan ympärillä on muuttunut entistäkin likaisemmaksi.
Hämäräperäinen toimija yritti saada rahalla tiede- ja terveysalan vaikuttajia Pfizer-vastaiseen kampanjointiin.
Venäläiset ja kiinalaiset yrittävät rapauttaa luottamusta länsimaisiin rokotteisiin.
😊😇😇
Ymmärtäväisellä Hymyllä.😄😎Jäjet osoittavat tietenkin Venäjälle.🤓
😂☺️😇😇
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/cdb2a4a0-8450-4baf-924a-1c3d0d4e44a6
😇
😆😄🤗🤓🤓😆😂☺️😆😀

Jäljet osoittavat tietenkin Venäjälle.🤓😄😉😇

Äänestä

Korona huumaa häviää ihmiset eivät jaksa enää

Äänestä

Kävisikö nuo halvoista wc-papereista?

Äänestä

Korona ei myy enää

Äänestä

Melkein 6 miljardia (5.919.917.818) rokotetta annettu. Jos rokotteet olisivat niin vaarallisia kuin salaliittoteorikko väittää, pitäisi kuolemia olla reilusti yli 10.000.000. Mutta jokainenhan ymmärtää tuollaista määrää ei maailmassa pystyttäisi salaamaan.

🤗😇😇🤗😊

Epäisänmaalliseen rokotevastaiseen salaliittotohtoriin ja keksittyihin faktattomiin kirjotuksiin kannattaa suhtautua samoin kuin pienten lapsien väitteisiin. Ymmärtäväisellä Hymyllä.

🤗🙂😊
🤗😄

Äänestä

Rokottamattomat joutuvat maskeja vielä ostamaan.

Äänestä

Itsellä taitaa olla kolmas "kertakäyttömaski" menossa, aiemmista on nauha katkennut.

Äänestä

Virus häviää itsestään eikä kuomua tarvita

Äänestä

Osti Kyösti Kakkanen liikaa maskeja varastoon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tokmannilla loppuviikolla kaikki kertakäyttömaskit - 40 %. Siihenhän se viittaa......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu