Kuka arvaa. Mikä veto seuraavaksi. Oisko peräti rullasukset. Vai hiuskoru. Silmälasit? Ihan vain muodin vuoksi. Aurinkolasit nyt ainakin. Kellohamettakin voisi kokeilla.
Prinsessa Marinin seuraava nosto
Anonyymi
1456
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kyllä Sanna taas pian keksii jotain, jolla hän saa persut lietsomaan itsensä ja toisensa sellaiseen kiihkoon, että siinä unohtuu maahanmuutot ja kaikki.
Eihän Sannan tarvitse kuin nautttia tuopillinen keskaria, niin persujen kiihko nousee hetkessä kliimaksiin.
Persut kärsivät ennenaikaisesta ...khm...
Talvi tulossa.
Eli seuraavaksi varmaankin taas korumainos tai sitten jonkin talvitamineen mainos.
Ostaa Putinilta uuden repun sävyyn sointuvan nikitan.
Sanna lähtee EU-parlamentaarikko, absolutisti Hakkaraisen kanssa kaljalle.
Siinä saisivatkin persut raapia päätään, kun toinen pitäisi tuomita ja toinen kehua samasta asiasta maasta taivaaseen.
Lättäpääsanna ostaa tietenkin itselleen , tietenkin, lättäpään pitimen.
Sanna siirtyy kuulkaas pikku hiljaa seuraavalle levelille ja astuu jopa vihreiden varpaille sillä seuraavan Pride kulkueen mainoksessa esiintyy Sanna the Satisfaier!
Jihadistien kera marssille.
Joku luontoistuote sen olla pitää. Jaksaa jaksaa painaa sitten. Markus saa huiliakin välillä.
Kannabis?
Seinä kiipeily voisi olla silleen kova juttu voisi näyttää silleen..
Suomen tyhmin kisa, ja menestys taattu.
Prinsessa Sanna leikkautti hiuksensa ja hänestä tuli samalla ulkoisestikin sanna gran-laasonen