Kallio asuinalueena

Millaista on nykyään asua kalliossa ja kannattaako sinne muuttaa
Olen kuullut että siellä on tosi rauhatonta
6204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aivan hirvee

Äänestä

Ei todellakaan ole ihmisten asuinpaikka.

Äänestä

Onks tää 4 Linja kalliossa

Äänestä
  • Siis 4Linja 4b on kulosaaressa vai

    Äänestä

Eiku Kulosaaressa!

Äänestä
  • No mimmonen paikka se Kulosaari sitten on. Parempi kuin kallio

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Millaista on nykyään asua kalliossa ja kannattaako sinne muuttaa
Olen kuullut että siellä on tosi rauhatonta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu