Onko kellään kokemusta maalaiskartano pihkalan hevosleireistä? Haluisin mennä 2022 kesällä sinne, mutta onko se kiva paikka? Onko Hepat kivoja ja minkälaisia maastoja? Vaikuttaa kivalta
Pihkalan maalaiskartano leirit
Anonyymi
2160
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ihan mukava paikka! Tosi ystävällistä henkilökuntaa yms.. hepat nyt ei oo mitään mailman osaavimpia, mutta ei tunneillakaan tehä vaikeita juttuja. Maastot on tosi kivoja! Siellä tehdään paljon kaikenlaista, omaan mieleen aktiviteetteja on liiaksi. 3 kesänä oon siellä käynyt, ei ole kertaakan tullut VAU fiilistä, mutta kyllä paras leiripaikka tällä alueella!
Ps. Ahon tallille täysin nounou, en tykkää yhtään.
Mukava henkilökunta, kiva majoitus ja hyvää ruokaa! Ite tykkään myös hepoista ku ne ei oo niin automaatteja. Oon itekki menossa varmaa kaverin kans ens kesänä sinne:)