Enää kaksi yötä suurmiakkariin!

Tätä ollaan odotettu kuin kuuta nousevaa: SUOMI SAADAAN TAKAISIN 2 PÄIVÄN PÄÄSTÄ!!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jaa. Mihin Suomi on mennyt? Minä kun olen luullut, että tässä Ruotsin ja Venäjän välissä ollaan pysytty koko ajan.

Äänestä

Historia joka on 6000v, on helpompi opiskella, kuin satojen tuhansien vuosien/miljardien vuosien mittainen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tätä ollaan odotettu kuin kuuta nousevaa: SUOMI SAADAAN TAKAISIN 2 PÄIVÄN PÄÄSTÄ!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu