Natopellet poistivat...

Kysyin aiheellisesti, onko tämä Venäjäpalsta vai nato palsta. Venäjästähän täälä kirjoitellaan koko ajan.

Mikä siinä viestissäni, mikä ei ollut loukkaava eikä edes prosoiva oli niin kamalaa, että piti poistaa?

Tunsiko nato-fani muljahduksen sydämessään, kun ei oltukkaan "hauku Venäjää"-palstalla?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sittenhän palsta on kuin tehty sinulle? Homppeli-stallari kun rakastaa mainitun paikan nuolemista olipa kohde kuka hyvänsä!

Vain mode pystyy sanomia poistamaan! Pidä likasankosi kurissa niin menee läpi!

1Äänestä

Älä poraa sossuryssä, yrittäisit edes joskus olla asiallinen......

Äänestä

” Jos tämä olisi NATOpalsta täällä keskusteltaisiin NATOn tekemisistä laittomista maiden miehityksestä ja sotarikoksista sekä sen sodista.”

Mikä sinua siitä estää? Ethän sinä juuri muuta teekään!

” Myös NATO vaikuttamisesta Suomen ulkopolitiikkaan kuten salaisen isäntämaa sopimuksen syntyyn ”

Niin ’salainen’, että kakki ovat tienneet siitä jo vuosien ajan!

”NATOn gladionin puuhiin Euroopassa. ”

Uusi h-automalli vai kikä?

”Nykyinen NATOpalsta pitäisi nimittää Venäjäsitätätäpalstaksi”

Jos sellainen puuttuu niin pyydä mode perustamaan! Eikö osuvampi olisi: Tarkkispoika valehtelee jälleen?

Äänestä

Venäjä on saanut aikaiseksi ennennäkemättömän piristysruiskeen Nato-yhteistyöhön
Kiitokset tästä täytyy antaa Putinille. Ilman putkea ajaisimme aseistusta alas, eikä kukaan puhuisi Natosta.

Äänestä

Tottakai NATO palstalla puhutaan venäjästä. NATO:n tarkoitus on puolustaa jäsenmaitaan mahdolliselta Venäjän hyökkäykseltä ja ennaltaehkäistä Venäjän aggressioita naapurimaitaan jotka ovat NATO-jäseniä, kohtaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kysyin aiheellisesti, onko tämä Venäjäpalsta vai nato palsta. Venäjästähän täälä kirjoitellaan koko ajan.

Mikä siinä viestissäni, mikä ei ollut loukkaava eikä edes prosoiva oli niin kamalaa, että piti poistaa?

Tunsiko nato-fani muljahduksen sydämessään, kun ei oltukkaan "hauku Venäjää"-palstalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu