Eipä kelvannut suomelle pohjoismaat

Ei kelvannut suomelle pohjoismaidenkaan puolustusliitto .
Mitäkähän Sale sanoo kun taas tarjotaan uutta YYA:ta , luultavasti siihen liitytään .
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuullaankohan tässä joskus lähitulevaisuudessa jonkinlainen selitys tälle päätökselle .

Äänestä
  • Sitooko yya. meitä vielä .

    Äänestä

Eipä kelvannut ei ikävä kyllä. Mikä siinä on kun Suomella ei ikinä rohkeus riitä ottaa Isoja Siirtoja ja Nähdä Metsä Puilta?

Äänestä

Ei rikkaita Ruotsia Norjaa ja Tanskaa kiinnosta mikään köyhä ja kurja velkainen Suomi, jossa ei mikään muu kuin kurjuus lisääntyy. Lähivuosina on jotain Albanian tasoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei kelvannut suomelle pohjoismaidenkaan puolustusliitto .
Mitäkähän Sale sanoo kun taas tarjotaan uutta YYA:ta , luultavasti siihen liitytään .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu