Kärkkäisellä on sikapäivät!

Nyt saa tavaraa halavalla ja Kärkkäiseltä ostamalla voi vähän kiusata vihervassareita ja Makiaa, jos niillä nyt jotain eroa on.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pohjois-Pohjanmaan lestadiolaiset kyllä kieltämättä osaavat tehdä bisnestä.

Äänestä

Kärkkäiselle pääsee vain koronapassin omaavat asioimaan.

Äänestä

Myös pohjanmaa ja eteläpohjanmaa bibelbeltit tarvitsisivat omat Kärkkäisensä kipeästi

Äänestä

Tilasin Kärkkäiseltä tavaraa. Hienosti hoiti ja nopeasti toimituksen. Kiitos Kärkkäinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt saa tavaraa halavalla ja Kärkkäiseltä ostamalla voi vähän kiusata vihervassareita ja Makiaa, jos niillä nyt jotain eroa on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu