Lentokentälle on luotu

rotuerotteluväylä terveet ihmiset ei saa kulkea sitä kautta pitää olla myrkkyä kropassa😂🤣


https://www.is.fi/kotimaa/art-2000008290824.html
5<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvä, että nuo muista piittaamattomat rokottamattomat ohjataan omaan karsinaansa.

Äänestä

Eikös siitä saa kulkea kuka tahansa.

Pistokokein valvovat, että on lääkeyhtiön omistajien ja lääkeyhtiöiden sponsoroimien lääkäreiden rikastuttamiseksi tehnyt osansa.

Äänestä

Uuniin, lomalle, uuniin, lomalle, uuniin....

Äänestä

Lehtien pitää mainostaa joka jutussa piikkejä vaikka negatiivinen testitulos riittää saamaan VIP passin meillä rikkailla siihen riittää puhelu lääkärille ja niin vaan vihree linja aukeaa 😂🤣

Äänestä

Kulkutautimyönteisten pitäisi pysyä kotona karanteenissa poissa fiksujen ihmisten joukosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

rotuerotteluväylä terveet ihmiset ei saa kulkea sitä kautta pitää olla myrkkyä kropassa😂🤣


https://www.is.fi/kotimaa/art-2000008290824.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu