Tyytyväisyydeöllä havaitsen tämän palstan kirjoitusteb siistiytyneen. Olisikohan vaikutusta sillä, että muutamilla ovilla pelätään poliisin koputusta, kun on viestit lähettänyt tietokone saatu selvitettyä.
Erikseen ilmoitan, etten armoa tule tuntemaan!
Nyt sitten viimeinkin katsotaan kuka todellisuudessa on Olavi Mäenpää? Onko hän homo, runkkari, mustalainen, eläimiinsekaantuja, sukurutsu, kommunisti, rintamakarkurin poika, aseistakieltäytyjä, narkomaani sosiaalipummi tms. -ja kaikkea muuta, mikä minun on tällä palstalla väitetty olevan.
Erikseen ilmoitan, etten armoa tule tuntemaan!
Nyt sitten viimeinkin katsotaan kuka todellisuudessa on Olavi Mäenpää? Onko hän homo, runkkari, mustalainen, eläimiinsekaantuja, sukurutsu, kommunisti, rintamakarkurin poika, aseistakieltäytyjä, narkomaani sosiaalipummi tms. -ja kaikkea muuta, mikä minun on tällä palstalla väitetty olevan.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Kyllä se Lehto tänne vieläkin kirjoittelee ja rienaa isänmaatamme.
Mielenkiintoisia ovat nuo vaihtoehdot.
Olavi, tahtoisitko kanssani sukupuoliyhdyntään? Olen mies.
"Nyt sitten viimeinkin katsotaan kuka todellisuudessa on Olavi Mäenpää? Onko hän homo, runkkari, mustalainen, eläimiinsekaantuja, sukurutsu, kommunisti, rintamakarkurin poika, aseistakieltäytyjä, narkomaani sosiaalipummi tms. -ja kaikkea muuta, mikä minun on tällä palstalla väitetty olevan."
Selvisikö oikeudessa kuka Olavi Mäenpää todellisuudessa noista oli?
mutta rusetit oli herroilla komiat sano perkeles kun on mulla päässy noi alushousutkin sano kastumaan
että poliisi pysyisi kokonaan erossa sinun, vähä-väpän, S. Lehdon ja von Grewendorpin keskinäisestä ajatustenvaihdosta, koska jos tuohon puututaan niin ei tänne jää mitään lukemisen arvoista.
repiä pelihousuja tuollaisten raukkojen kirjotuksista? ku eivät monet omalla nimellään uskalla päätään aukoa, niin kyllä se vähän kertoo minkälaisia jätkiä siel kirjottelee.
lapsiin
http://www.network54.com/Forum/171225/message/1194141488/J%E4mill%E4+iskettiin+neitoja%21
Minkälaiseen tulokseen käräjäoikeus päätyi?
Pystyivätkö sulkemaan yhtään noista vaihtoehdoista pois ja korostuiko jokin yli muiden?
minulla on kummallinen tapa panna toisinaa IP- koodini repliikkeihin jo valmiiksi ,ettei poliisien tarvi
turhaa sitä työllä ja vaivalla tonkia kuin neulaa tunkiosta,- varsinkin erityisen rohkeissa repliikeissä,- ja muutoinkin partioporukan kolkutus on mulle tuttua ku toi pirttipoliisini on sen jo tehnyt useamman kerran näiden vuosikymmenien aikana ,---että silleee.....
oletko myös poliisipartion päällikkö ??? kun toi sun repliikki ehkä uhkailee jotenni...- meinaa olen minäkin
saanut taannoin poliisin monoa ottaan,-eihän se niin mukavalta tunnu, työkyvyttömyys eläkkeellä olen yhä
poliisi väkivallan uhrina-- meinaan keskittymiskyvyttömyyttä ja sillee.. ,ettei oiken opinnot eikä työ tunnu hyvältä ---vittuillessa pieksivät. ---Kyllä siinä isänmaallisuutta ihminen joutuu arvioimaan uudelleen --Toivottavasti sinäkin joutuisit sinne partioporukan mukiloitavaksi joskus, ja kun sieltä tulet junanalle jääneen näkösenä ,niin ehkä minareetin äänet sointuvat korvissasi kauniimmalta.
Kun jeesus saapui 12 puppelipoikansa kanssa maamme kamaralle , minulta rosvottiin heti palkka ja eläketurva --- ja siitä saakka olen ollut sosiaalipummi niin kuin sinäkin -ja arvaa mitä menin tokaiseen,-
kerronpa sen sinulle - 12 saarnnamiestä ja musta kirja kourassa pölpöttivät paskaa ei yhtään naista ei kellään vaimoa ,niin minä onneton tokaisin siellä Turun rannassa ," että mahtaa kaverilla olla kulumavikainen pyllyn reikä".--- mitäpä ola arvelet asiasta ????
Hohto tulee TV:stä ;) Hohdatko sinä jollain mainitsemistasi termeistä ;)
Terminaattori ;)
Mutta eikse ollunna Pohto - karjalanryssiä se kaveri joka kävi kaksintaistelun siellä Vesilahdella josku Mauno Ladonlukon aikoina kuuluisan pirkkalaisen verovouti Matti Kurjen kanssa -matti menetti kätensä ,mutta voitti ottelun siellä saaressa ja sai Manulta verotus oikeuden Lapinmaassa. -
Kuuluisa suomalainen sankaritarina -- kun nyt Mannerheimin hohto himmenee ,niin siinäpä uusi sankari suomenkansalle -vaan verisiä oli nekin veroreissut kauas peräpohjolaan aina Torniojokilaaksoa myöten.
Kuka sinua on muka kommunistiksi sanonut?
Se ei mielestäni pidä paikkaansa!
Olavi puhuu jälleen totta.
Hienosti Olavi pystyt itseäsi kuvailemaan
Olet kirjoittanut kirjoituksen 26.4.2005. Uutisissa ei ole ollut, että ketään olisi tuomittu. Kerrot varmaan täällä palstalla, kuinka moni joutui vaikeuksiin rikosilmoitustesi tähden? Taisi poliisi lyödä ilmoituksesi silppuriin saman tien.
Se on hauskaa, että nää eniten sananvapautta vaativat, ovat sitten itse aina tekemässä rikosilmoituksia!
Sä teet rikosilmoituksen suomi24-kirjoittelusta ja lopputuloksena sun oma blogi suljetaan. Ei kauheen onnistunut temppu.
Anna uskottava rabortti niin uskon sinuun satabrosenttisesti!
Raportti siinä, mutta se on olavin kertomaa (älä siis usko 100%).
"hävitettävien blogien listassa on myöskin allekirjoittaneen ylläpitämä henkilökohtainen blogini: http://olavimaenpaa.blogspot.com"
Löytyy tuolta
http://olavimaenpaa.vuodatus.net/
Kas kun olikin sattunut listalle. Ja tietysti täysin ilman mitään syytä. Lienee salaliitto taas tämäkin. Soini tietysti sopinut Petteri Orpon ja Kike Elomaan kanssam että blogi suljetaan.
Iso paha hovioikeus hyökkäsi pienen ja syyttömän Olavi Mäenpään kimppuun?
Voi vittu mitä selityksiä Olavilla!
Jos kyseessä todella olisi Mäenpään kertoma virhe, blogi olisi tietysti heti virheen tultua ilmi avattu. Sen sijaan Mäenpää avasi uuden blogin uuteen osoitteeseen. Että sellainen "virhe" tällä kertaa...
Se törky on hävitetty oikeuden päätöksellä, viimeistä bittiä myöten.
Olet ihme neiti; Aina tekemässä tutkintapyyntöjä ja uhkailemassa sananvapautensa käyttäjiä.
Hankkisit jotain oikeaa tekemistä, menisit vaikka töihin.
Tietenkin teet tästäkin viestistä rikosilmoituksen, eli oikeudessa tavataan.
vai sittenkin?
Joka mies ylös!
Kuka tämä tämmöinen itkuiines on?
tässä varsinaista ÖYHÖYTYSTÄ.ryhdistä en sano mitään.
Tässäpä varsiinainen VIDEOKALAVKAADI joka puhukoon puolestaam_
http://www.youtube.com/watch?v=fQI5KUfM2xc
safööö...peinnn....sviiithhh.....
Julkaisetko vaikka huomenna siellä huippukokouksessa mikä noista olet?
Totta turiset Ola "Olavi" Mäenpääseni!
Ola ei armahda. Täällä vapistaan edelleen pelosta kun Ola uhkailee.
http://www.youtube.com/watch?v=iMaDgbLAwf4
Joko ois tuo selvinnyt, mikä noista vaihtoehdoista olet (toki useammanki saa valita)?