Puolan rajalla on otettu monia kiinni.Tunnistettu terroristilain mukaan pidätetyiksi jatko kuulusteluja varten.EU anttiterrori tutkijat pelkäävät,että heitä saapui satoja jopa tässä kaaoksessa.Suomeenkin mitä suuremmalla toden näköisyydellä.
Ja nyt päivän paras:Puolan poliisit ovat pidättänee erään afgaani "pakolaisen" joka tuli Valko venäjältä.Hänet napattiin kiinni RAISKAAMASSA LEHMÄÄ:Huosut kintuissa.Puhelimesta löytyi lisää kuvia jos se raiskaa lehmiä yksin ja muiden kanssa..Puolan TV raportoi asiasta 2pv.sitten Samoin lehdistöhän siitä innostui.PAITSI täällä.Ruotsissakin JOPA siitä uutisoitiin.MUTTA täällä...No et ole siitä kuullut.Laitan seuraavalla kerralla linkin.
Sit yx toinen enemmän surullinen.Lammas jouduttiin lopettamaan joukkoraiskauxen takia.Kiinni jäänneet....no joo Ei EU kansalaisia.
Afgaani pakolaisista
2
80
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä juttu
- Anonyymi
Ruotsin TV ä oli siitä juttu.On kuulemma törkeätä julkaista tälläistä.On ihmisarvoa alentavaa ja pakolais vastaista.Eli SVT ei ota huomioon että noi pakolaiset tekevät rikoksia ym ja sitä ei saa julkaista ja arvostella.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1378328Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1047529Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot925706Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,975656Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1194830Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1452658Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys612513Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e81485Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71454Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa531349