En haluisi uskoa kemikaalivanoihin ja llmastohätätilaan

Anonyymi

Ainakin ihmisiin vaikuttaminen on todellista ja pahojen ihmisten hallintavalta.
Sodankäynti ihmiskuntaa vastaan on käynnissä biologisella /virusase, informaatio ja ilmastosodankäynnillä.


Kemikaalivanojen vuoksi on julistettava ilmastohätätila.

Todistusaineistoa kemikaalivanoista on olemassa:
– kaksi suihkukonetta lentää samalla korkeudella, toisesta tulee pysyvä vana, toisesta ei
– nelimoottorisesta suihkukoneesta tulee kaksi vanaa
– suihkukoneen kemikaalivana on vahingossa jäänyt päälle koneen laskeutuessa
– valokuvat kemikaalivana-suihkukoneen sisältä: täynnä kemikaalisäiliöitä
– toiminnassa aikaisemmin mukana olleiden paljastavat todistukset USA:ssa
– maaperänäytteet hyvin korkeista alumiinipitoisuuksista

On lisäksi näyttöä, että kemikaalien lisäksi taivaalta tiputetaan myös sairauksia aiheuttavia patogeeneja.

9

66

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan totta. Nyky- yhteiskunnat on sairaita, kakofonisia houruloita. Miljoonat jonottavat saadakseen tappavan myrkkypiikin ja syyllistävät ihmisiä, jotka eivät halua ylläpitää tätä hourulaa.

    • Anonyymi

      Miten ihmisiä hallitaan?
      Pelko on tehokkain keino.
      Siihen liittyy sensuuri ja ihmisten valvonta.
      Valvontayhteiskuntaan meneminen ei ole salaliittoteoriaa.
      Uusi normaali.

      • Anonyymi

        Ei ihmisiä pysty hallitsemaan ainakaan pidemmän päälle huuhaalla, pelolla ja sensuurilla, apinoita kylläkin. Ihminen alkaa itse ottamaan asioista selvää, eikä tyydy hourujen selittelyihin.

        Tietysti brutaalia väkivaltakoneistoa ja tyranniaa vastaan yksittäisen ihmisen on vaikea taistella, inkvisitio on yksi esimerkki tästä. Yrttejä viljeleviäkin, erityisesti naisia poltettiin roviolla noitina. Silloin riitti yrttien viljely, nyt on massahysteria rokottamattomuudesta.


    • Anonyymi

      Perimmäinen syy tähän järkyttävään meininkiin on se, että "ihminen" on todellisuudessa biologisestikin apina, ei ihminen. Lisäksi täällä Suomessa rypee pyynti/metsästäjäkeräilijätaustainen väestö alkuperäisen arjalaisen Suomen kansan identiteetillä. Mitään sivistystä, kulttuuria, kehitystä, yhteiskuntajärjestelmää ei ole omasta takaa sisäsyntyisesti, vaan ihan kaikki, luku-ja kirjoitustaidosta sekä maanviljelystä lähtien on adaptaatiota. Jopa uskonto, kristinusko pohjautuu VTn osalta sumerien ja arjalaisten historiaan, kirjoitettuun kansan historiaan.

      Kun tällainen a*pinatarha joutuu tai saa itse tehdä päätöksiä, kykkiessään edelleen toisen kansan identiteetillä, tulos on jotain aivan järkyttävää. Tullaan varmaan näkemään se lähivuosina.

    • Anonyymi

      Saa nähdä tuleeko se ensin Eurooppaan vai USAan sisällissota.
      Todellinen uhkakuva analyysi joka perustuu aikamme merkkeihin.

    • Anonyymi

      Maailman viimeisin sotarikos kansalaisia kohtaan on tapahtunut Euroopassa 90-luvulla, serbit ja kroatit.
      Mitään ei ole myös opittu Natsi-Saksasta.
      Hirmuhallintoa valvontakoneistoineen pukkaa.

      Nyt on sota käynnissä ihmiskuntaa vastaan pahojen ihmisten toimesta.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Psykologinen vaikuttaminen ja propaganda on mahdollista vain, jos massakuluttaa medioita. Kukaan ei pakota omistamaan telkkaria, kuuntelemaan radiota tai lukemaan hesaria/ yleä, iltapaskoja, kuulumaan puolueeseen jne.

      Nykyisessä tilanteessa tiedettäkin tai tieteen statusta yritetään käyttää pönkittämään huuhaata. Näin on erityisesti kulttuuri- /muinaistutkimuksen viroissa. Arkeologia politisoitiin jo autonomian aikana luomaan geneettisesti ja kulttuurihistoriallisesti vieraille, vähemmän kehittyneille identiteettiä käyttämällä hyväksi arjalaisten suomenheimojen jäänteitä, esineistöä ja kulttuuriperintöä. Sama alkeellinen keharisössötys jatkuu edelleen viroissa.

      • Anonyymi

        Pelolla voidaan tehokkaasti hallita ihmisiä.
        Näkyy toimivan hyvin tässäkin ajassa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      331
      11372
    2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      35
      3481
    3. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      79
      3057
    4. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      97
      2767
    5. 89
      2631
    6. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      31
      2422
    7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      154
      2361
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      274
      2269
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1481
    10. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1455
    Aihe