Ranskan pedofiili papit

Anonyymi

Ranskassa paljastui taas yksi, niin monista mielisairaiden "uskovaisten" hyväksikäytöstä lapsia kohtaan! Ranskan katolisen kirkon palveluksessa on ollut 2900-3200 pedofiilia.Komission puheenjohtaja Sauve pitää määrää vähimmäisarviona!
Myös erimaiden kirkon ulkomaanavun työntekijöistä suuri määrä on järjestelmällisesti käyttänyt lapsia ja naisia hyväkseen!
Kuinka mielisairasta väkeä nämä ns.uskovaiset ovat?

2

133

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      ei mitään uutta tämä, meiltä löytyy ihan samanlaisia pappeja ja varsinkin nämä lahkopapit, mitkä tekeytyy mm. terapeuteiksi ja on tehneet hirveää jälkeä, mutta kulkevat kaikista ilmoituksista huolimatta vielä vapaalla jalalla.

      • Anonyymi

        helluntailaisuus Suomessa hädin tuskin edes kunnolla perustettuna, kun "perustajat" löydettiin sodomiaa harjoittamana, sellaiset on helluntailaisuuden "perustus" . . .


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      143
      1859
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      280
      977
    3. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      838
    4. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      78
      797
    5. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      729
    6. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      10
      692
    7. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      44
      671
    8. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      48
      656
    9. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      43
      640
    10. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      58
      634
    Aihe