Piti olla tuoreita uutisia välittävä, paikallislehtimäinen media.
Tänään 6.10.2021 tuorein uutinen on päivämäärällä 22.9.2021 korona-altistuksista vesitornissa varoittava artikkeli. Harmin paikka, tuosta olisi voinut tulla jotain.
Hetikö simahti www.hanko-nyt.fi
10
2420
Vastaukset
- Anonyymi
Samaa olen mietiskellyt... Näin entisenä hankolaisena olen sieltäkin seurannut tapahtumia, mutta eipä sieltä paljoa seurata. Taitaa olla niin,ettei mainostajia tullut juuri lainkaan.
- Anonyymi
hankolaisten fistingistä ei ole kirjoitettu sanaakaan. ! paska media
- Anonyymi
Eikö se oikea paikka sille ole märsän rannan pusikko? 😂
- Anonyymi
juuri niin. !! typerää,että siellä on myös kommentointikenttä,kun kuitenkin sensuuri iskee,ja vain jollekin vihervassarihinttarille sopivat ilmaisut menee läpi.
- Anonyymi
Oho! Sensurointia siis. Joku demaritaustainen hommako koko aviisi on?
- Anonyymi
ilmeisesti juuri näin on. ! minullakin oli kommentti,joka ei mennyt sensuurista läpi. kyse ei siis ollut seksistä,vaan kierrätyksestä.koskien roskn rollia
- Anonyymi
Kun ei kukaan jaksa päivittää mitään niin ottakaa edes pois verkosta. Parin viikon takaiset leikkaa-liimaa uutiset lähinnä herättävät myötähäpeää.
- Anonyymi
Onko tämä sivusto päättänyt lopettaa, kun sivusto ei ole avautunut muutamaan viikkoon?
- Anonyymi
Kohta aukeaa taas, kun demarirummutus pitää aloittaa.
- Anonyymi
Juu ei ole auennut enää...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1256227Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto635151SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun724290SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023864Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost133632Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213200SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522556Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352509Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat672252Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT882245