Nyt on mahdollisuus

Keskittämällä äänet sdp:lle voidaan varmistaa ympäristön ja vähemmistöjen asian ajaminen. Edes kokoomus ei voi yksin taata tasa-arvon ja ympäristöoikeudenmukaisuuden kysymyksiä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

SDP Kansan Vihaajapuolue, noille ei koskaan Kansan Kannatusta !
Miksi ne vain Kiristää Kansan veroja ?

Äänestä

Ei missään tapauksessa ääniä sdp:lle. En suosittele myöskään vasemmistoliittoa enkä vihreitä. Tämä hallitus on jo em. puolueiden ohjelmalla näyttänyt, miten äänestäjiä voidaan pettää ja verottaa mielin määrin saamatta mitään palvelua vastineeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Keskittämällä äänet sdp:lle voidaan varmistaa ympäristön ja vähemmistöjen asian ajaminen. Edes kokoomus ei voi yksin taata tasa-arvon ja ympäristöoikeudenmukaisuuden kysymyksiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu