Perhesurma jätti syyllisyyden tunteen teini-ikäiseen Harriin. Tapausta käsitellään Trauma - henkirikoksen jäljet -ohjelmassa: https://www.suomi24.fi/viihde/15-vuotiaan-harrin-aiti-tappoi-itsensa-ja-kaksi-pienta-lastaan-miten-harri-selvisi-veriteosta?s24
15-vuotiaan Harrin äiti tappoi itsensä ja kaksi pientä lastaan - Miten Harri selvisi veriteosta?

17
5136
Vastaukset
söis lmao
- Anonyymi
En ymmärrä miten äiti voi tappaa omat lapset Harrin ei missään nimessä pidä tuntea syyllisyyttä vaikka äiti olis kirjottanut mitä tahansa ei kukaan normaali äiti tapa lapsiaan. Harri on hyvän näköinen mies ja pärjää elämässään suuret halaukset harrille
- Anonyymi
kuinka monta oulun vilmaa tähän maailmaan vielä tarvitaan?
- Anonyymi
Surullinen tarina. Voiko miehiin pettyä noin raskaasti.
- Anonyymi
Pettyi hallituksen päätöksiin. Eli köyhyysrajalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pettyi hallituksen päätöksiin. Eli köyhyysrajalla.
Perhe ei saanut tarvitsemaansa taloudellista tukea.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Perhe ei saanut tarvitsemaansa taloudellista tukea.
Aina ihmettelen asiaa, miten naiset tekevät lisää lapsia kun tulot ovat tiedossa ja miehiin ei koskaan voi luottaa. Käyttäisivät järkeä ennakkoon.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pettyi hallituksen päätöksiin. Eli köyhyysrajalla.
Minkä hallituksen päätöksiin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aina ihmettelen asiaa, miten naiset tekevät lisää lapsia kun tulot ovat tiedossa ja miehiin ei koskaan voi luottaa. Käyttäisivät järkeä ennakkoon.
Luonto vie ja ihminen ei voi vastustaa. Kuinkahan 10 lapsi ihmettelijä opn.
- Anonyymi
Ai että ihan "viihde"-kategorian alla. Täytynee bännätä koko suomi24. On tää jo niin sairasta
- Anonyymi
Viihdettähän se on suurelle kansalle ja oikea paikka on viihdeuutiset.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Viihdettähän se on suurelle kansalle ja oikea paikka on viihdeuutiset.
Ja viihteen tekee mahdolliseksi eloon jäänyt poika, joka pyrkii kohtaamansa tragedian avulla jonkinlaiseksi pikkujulkkikseksi.
Seiskat ynnä muut käyttävät poikaa totta kai surutta hyväkseen.
- Anonyymi
Vanhemman tekämä paha ei koskaa oo lapsen vika. Joku asia on tän äidin päässä vaivannut. Kukaan tavallinen vanhempi ei omia lapsiaan tapa.
- Anonyymi
näitä hirveitä asioita ei missään tapauksessa saisi tuoda julki..mutta päättäjät ja rahan
himossa tekijät tekevät näitä sos ..porno ..ohjelmia ..sairasta ..huh..huh....hävetkää apinat ..menkää maailman meriin ja syvyyksiin ,,tehkää ohjelmia jotka ovat alien
juttuja OK Mikä ihmisessä on vikana :(
- Anonyymi
Huumattu ravintolassa a la poliisi? Aika kovat aineet muuten ... itseltäkin lähti 15 kg rasvaa ja nestettä kehosta, tulipahan vedettyä 1000 sarjoissa kaikkea mahdollista liikuntaan liittyvää jumppaa 60 tuntia yhtä soittoa.
Ainakin hitonmoinen määrä steroideja punaviinissä?
Kolmas päivä kun tulee huumatuksi, ... niin sitten lähtee.
Hitosti VIRTAA. - Anonyymi
MTV, Amerikan Idols, poliisi ja huumekauppa ... Juutalaismafianko idea?
Joku voisi ihan oikeasti posauttaa taivaan tuuliin koko Pasilan paskan.
Se on PORNOO.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114649Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734405Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951779- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119- 59992
- 67989
- 92948