Perhesurma jätti syyllisyyden tunteen teini-ikäiseen Harriin. Tapausta käsitellään Trauma - henkirikoksen jäljet -ohjelmassa: https://www.suomi24.fi/viihde/15-vuotiaan-harrin-aiti-tappoi-itsensa-ja-kaksi-pienta-lastaan-miten-harri-selvisi-veriteosta?s24
15-vuotiaan Harrin äiti tappoi itsensä ja kaksi pientä lastaan - Miten Harri selvisi veriteosta?

17
5162
Vastaukset
söis lmao
- Anonyymi
En ymmärrä miten äiti voi tappaa omat lapset Harrin ei missään nimessä pidä tuntea syyllisyyttä vaikka äiti olis kirjottanut mitä tahansa ei kukaan normaali äiti tapa lapsiaan. Harri on hyvän näköinen mies ja pärjää elämässään suuret halaukset harrille
- Anonyymi
kuinka monta oulun vilmaa tähän maailmaan vielä tarvitaan?
- Anonyymi
Surullinen tarina. Voiko miehiin pettyä noin raskaasti.
- Anonyymi
Pettyi hallituksen päätöksiin. Eli köyhyysrajalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pettyi hallituksen päätöksiin. Eli köyhyysrajalla.
Perhe ei saanut tarvitsemaansa taloudellista tukea.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Perhe ei saanut tarvitsemaansa taloudellista tukea.
Aina ihmettelen asiaa, miten naiset tekevät lisää lapsia kun tulot ovat tiedossa ja miehiin ei koskaan voi luottaa. Käyttäisivät järkeä ennakkoon.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pettyi hallituksen päätöksiin. Eli köyhyysrajalla.
Minkä hallituksen päätöksiin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aina ihmettelen asiaa, miten naiset tekevät lisää lapsia kun tulot ovat tiedossa ja miehiin ei koskaan voi luottaa. Käyttäisivät järkeä ennakkoon.
Luonto vie ja ihminen ei voi vastustaa. Kuinkahan 10 lapsi ihmettelijä opn.
- Anonyymi
Ai että ihan "viihde"-kategorian alla. Täytynee bännätä koko suomi24. On tää jo niin sairasta
- Anonyymi
Viihdettähän se on suurelle kansalle ja oikea paikka on viihdeuutiset.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Viihdettähän se on suurelle kansalle ja oikea paikka on viihdeuutiset.
Ja viihteen tekee mahdolliseksi eloon jäänyt poika, joka pyrkii kohtaamansa tragedian avulla jonkinlaiseksi pikkujulkkikseksi.
Seiskat ynnä muut käyttävät poikaa totta kai surutta hyväkseen.
- Anonyymi
Vanhemman tekämä paha ei koskaa oo lapsen vika. Joku asia on tän äidin päässä vaivannut. Kukaan tavallinen vanhempi ei omia lapsiaan tapa.
- Anonyymi
näitä hirveitä asioita ei missään tapauksessa saisi tuoda julki..mutta päättäjät ja rahan
himossa tekijät tekevät näitä sos ..porno ..ohjelmia ..sairasta ..huh..huh....hävetkää apinat ..menkää maailman meriin ja syvyyksiin ,,tehkää ohjelmia jotka ovat alien
juttuja OK Mikä ihmisessä on vikana :(
- Anonyymi
Huumattu ravintolassa a la poliisi? Aika kovat aineet muuten ... itseltäkin lähti 15 kg rasvaa ja nestettä kehosta, tulipahan vedettyä 1000 sarjoissa kaikkea mahdollista liikuntaan liittyvää jumppaa 60 tuntia yhtä soittoa.
Ainakin hitonmoinen määrä steroideja punaviinissä?
Kolmas päivä kun tulee huumatuksi, ... niin sitten lähtee.
Hitosti VIRTAA. - Anonyymi
MTV, Amerikan Idols, poliisi ja huumekauppa ... Juutalaismafianko idea?
Joku voisi ihan oikeasti posauttaa taivaan tuuliin koko Pasilan paskan.
Se on PORNOO.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p596829Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3535909Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite533248Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill292949Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1901512Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os171238Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps18976- 54889
Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv1880Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m1847