"Miten sitten on selitettävissä, että kun minulla on kupongissa 0 oikeaa numeroa, mutta plusnumero on oikein, en saa tuota vitosta? Tämän olen jo kaksi eri kertaa todennut."
Plus numero
Anonyymi
3
104
Vastaukset
- Anonyymi
Veikkaus huijaa. Ja maksaa vain silmän lumeeksi osalle pelaajista pikkuvoittoja.
- Anonyymi
Pitää maksaa plussa aktiiviseksi , että maailma pelastuu !
- Anonyymi
Tuhoavat tämänkin "kansanhuvin" naurettavilla voitoilla , ja pääpotti menee enään harvoin , ennen oli paljon silläkin jakajia , Voisiko ne johtajat laittaa käänteisesti maksumiehiksi kun menee huonosti , vain bonukset näyttää kelpaavan , näin käy kun liiaksi ahnehtivat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703129
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126- 551942
Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1941892- 421574
- 401540
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141243EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61073