Hieman ihmetyttää

https://www.is.fi/politiikka/art-2000008342616.html
Huippukuntoisena, 3750 m Cooperin testissä juosseena hieman ihmetyttää nykyiset nössöt. 80-90- luvun vaihteessa ei oltu Mikki- hiiriä🤔
182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Monella tärkeämpääkin tekemistä kuin juoksennella,eikai se kuntoilu ihan tärkeimpiä asioita ole maailmassa😅

Itse oon juossut reilut 3000m,mutten pidä yhtään huonona 2500 metriäkään tai 2000 metriä.

Kaikki menee sen mitä jaksaa ja antaa sitten toisenlaista osaamista armeijassa tai siviilipalveluksessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.is.fi/politiikka/art-2000008342616.html
Huippukuntoisena, 3750 m Cooperin testissä juosseena hieman ihmetyttää nykyiset nössöt. 80-90- luvun vaihteessa ei oltu Mikki- hiiriä🤔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu