Euhän ihmiset ole aivottomia idiootteja? Eihän? Puoluepolitiikka ei nuoria kiinnosta,nykyään jokainen katsoo omaan rahapussinsa päälle,saako sinne euroja ja miten,Huvittavaa on tämä sama levy ja kun kanavia on pilvin pimein ei sitä edes kunnon takinkääntäjä kommarikaan kuuntele mersun autoradiosta,tiilitalon pihassa jossa on uima-allas,että näin on näreet.
Kenelle YLEn taustosoopa?
Punatauti
4198
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
pelkkien mainoskanavien katselua, tuollainen monilla palstoilla ylen päälle oksentaminen on hmm...outoa, jopa johonkin diagnosoitavaan viittavaa.
Kyllähän se on selvä että tällainen kansalliskulttuurin ja sen ruumiillistuman "demarien"kanava patterin arvostelu pitää saada pois näiltä palstoilta.Voihan olla että se on jopa keskustelupalstamediapeliä???
"totuuden saa kertoa,kunhan se on sallittu totuus"??
Kapitalisti p**kele vie lapsilta viimosen ilon aihee yle-x:än.Sen jälkeen ei voi duunarin lapsi muuta kuin ottaa perseestään kuvan ja laittaa haisevana vastalauseena omatkuvat.org
???