Makwan aikoo jatkaa tappelua.

https://www.iltalehti.fi/kamppailulajit/a/7683a3a9-e656-4839-8e59-c123c69f3610
On tainnut saada jo liian monta iskua kun puhuu tuollaista.
Teemu Packalen sanoi, että aivovamman mies on saanut.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nopeasti se Packalénkin paketoitiin....

Äänestä

Menee helsingin baareihin hakemaan tasoitusta ja kunniakanveesia heikommilta 2 promillen kännissä olevilta.

Äänestä
  • Miksi se julistaa olevansa Mr Finland ja kantaa kurdilippua?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miksi se julistaa olevansa Mr Finland ja kantaa kurdilippua?

    On kato ulkolainen.Suomenlippun kantaminen on KELA työnantajan mainostamista tuleville hakemuksille Deluxe toimeen tuloon.Nyt sen ei täydy valehdella olevansa aivovammainen

    Äänestä

  • SElkään taputtajia löytyy-Ja voihan se liityä MUSTIIN KOPRIIN

    Äänestä

En ymmärrä miten tällainen väkivalta Urpo nostetaan koko ajan ”jalustalle” , ei tossa ole mitään ihailtavaa ……..

Äänestä

Hätään pitäisi olla syytä jos aivot eisiirtyneet vapaa-ajattelumoodiin.

Äänestä

ei rassukks osaa muutakaan.ei työtä,ei anmmatia,lisäksi aivan ylimainostettu lehtien ansioasta.mita se nyt oli 6 voittoa 5 tappiota??Ja alamäessä rajusti.Se on näin jos itse huomaa on se hyvä lopettaa,mutta jos jo kaverit siitä sanoo(meinaan niitä jotka sitä tuntee)on se jo myöhäistä.Tunnen henkilökohtaisesti muutaman (bograrin)jotka ovat lähteneet aivovamman vuoksi taivaaseen.vaarajahan aina on useissa lajeissa(mm futis)
Mut pitäis ITSE bonjata milloin on loppu toi homma.Toi ei sitä hiffaa.Menkää nyt sen frendit vähä heittää sille huulta.Ja jos ei oo hommia ja fyrkkaa on sille tänne tulleille kuten kymmenilletuhansille muillekkin KELA.Sieltä se saa loppuiäksi Deluxe rahaa..Iltalehti:saavat 2-3X enemmän,kuin kotimaiset.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/kamppailulajit/a/7683a3a9-e656-4839-8e59-c123c69f3610
On tainnut saada jo liian monta iskua kun puhuu tuollaista.
Teemu Packalen sanoi, että aivovamman mies on saanut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu