Olen välillä lueskellut näitä juttuja täällä. 45 vuotta sitten olin opiskelemassa Tanskassa, koska isäni oli Tanskalainen. Asuin 5 muun tytön kanssa 6 huoneen asunnossa. Meillä oli yhteinen keittiö ja pesuhuone. Ja yhteiset poikaystävät myös. Kerran oli juhlapyhistä johtuva viikonloppu ja toiset tytöt menivät kotiinsa lomapäivien ajaksi. Minä jäin yksin tuonne opiskelija-asuntoon. Nuo poikaystävät tulivat kylään, ensin minun ja sitten hänen kaverinsa. Hetken päästä he kävivät kutsumassa toisten tyttökaverien poikaystävät mukaan. Ja kyllä, siellä oli tarjolla muutakin , kuin alkoholia. Pojat kävivät läheisestä seksikaupasta ostamassa minulle rekvisiittaa, seksikkäitä asusteita. Siellä me sitten olimme kolme päivää yhdessä, mua pantiin vuorotellen, peräjälkeen, yhdessä ja erikseen. Joku noista kundeista kävi hakemassa veljensäkin mukaan. En muista, montako kertaa mua naitiin, mutta monta. Ehkäisynä oli minipillerit. No joo, oli pillu hiukan arka ja sängyssä ilonpidon tuoksu. Kyllä ennen oli paremmin.
Kimppaa -70 luvulla
Anonyymi
4
1269
Vastaukset
Siis oli ainoa tyttö nuo kolme päivää. Kuinka monta poikaa oli?
- Anonyymi
Hoh hoijaa taas näitä satuja
- Anonyymi
Vitsikirja koko seksi sivusto
- Anonyymi
Kyllä -70 luku oli vapaan seksin aikaa, sitten tuli Hiv ja muut taudit. Meidän lukiossa oli tyttö joka oli... noo ... seksuaalisesti hyvin aktiivinen. Yleinen kysymys lukion päätyttyä oli, oliko koulussa joku kundi, joka ei olisi harrastanut seksiä hänen kanssaan. Kotibileissä harrastettiin kimppajuttuja ihan estottomasti.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2063230Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391620Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951472- 921389
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461344Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1581259Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121188Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231019Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89932Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.47829