Jumalan ilmoitus Hulluudesta on nyt päällä.

Muutamia vuosia sitten Jumala ilmoitti näyssä ,jota sain katsella selvästi ja rauhassa.
Olen kertonut uskonaskel palstalle näyn ja näin lyhyesti .
Oli rakennus pyöreä ilman kattoa ja se oli koulun lähelle rakennettu.Sisällä oli uskovia ja ateisteja ja korkeasti koulutettuja.
Pyöreä rakennus kuvasi hullujen huonetta ja näyssä paljastettiin ,kuinka sisällä olleet eivät nähneet ovea ,josta päästä ulos ,vaikka sen kahvaakin tunnustelivat ,mutta käsi kulkeutui läpi siitä.
Ulkopuolella oleva uskova yritti silti auttaa ja huusi auttavia ohjeita naama punaisena ,mutta kun huomasi ,ettei ne sisällä olleet tajunneet enää mitään ja olivat kuin toisessa ulottuvuudessa niin auttaja katsoi minua ja ilme oli niin pöyristynyt pöllähtänyt ja nyt olen nähnyt Suomen kansalaisilla samanlaisia ilmeitä ja kysymyksiä...mikä maa tämä on kun en tunne tätä enää.Onko kaikki tullut hulluksi.
Suomen kansa on hyljännyt Jumalan ja saa sen ,että Jumala on näyttänyt ,kuinka käy ilman Hänen suojeluaan.
Kansa ..käänny takaisin Jumalan puoleen.
Ettei tuho tulisi.....
Olen näyn nähnyt ja nyt kahdesti ilmoittanut.
Ottakaa Jeesus vastaan pelastajana ja rukoilkaa maan puolesta ,että kääntyisivät takaisin Jumalan puoleen.

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

        Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
        Maailman menoa
        86
        4650
      2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

        Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
        Maailman menoa
        109
        3847
      3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

        Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
        Maailman menoa
        182
        3660
      4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

        Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
        Maailman menoa
        69
        2098
      5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

        Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
        Maailman menoa
        75
        1941
      6. Mitä on tullut

        Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
        Haapavesi
        79
        1298
      7. Harmi nainen kun

        olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
        Ikävä
        130
        1152
      8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

        Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
        Vantaa
        148
        1099
      9. Minne pyydän sut?

        Jotta saan nähdä 🤨
        Ikävä
        50
        1010
      10. Mikä homma?

        https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
        Saarijärvi
        30
        914
      Aihe