Kiitos lapua

Todella hienoa nähdä yställisiä ihmisiä ja muutenkin puheliaita. Kiitos vielä
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Nonnii Ville aloittanut heti aamusta juomisen

Äänestä

olet kyllä pahoin erehtynyt kylän nimestä

Äänestä

Ei ole lapuav eikä Pohjanmaa. Täällä ei ihmiset paljoan puhu. Olisiko kyseessä Lavia?

Äänestä

Itte oon aina itteni kehunu ja kehutuksi oon tullu

Äänestä

Ole hyvä.

Äänestä

Kyllä soot ny nähäny unta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Todella hienoa nähdä yställisiä ihmisiä ja muutenkin puheliaita. Kiitos vielä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu