Olen 68 v mies joka kärsi aiemmin ajoittaisista erektio ongelmista.
Sain lääkäriltä vinkin penispumpun käytöstä verenkiertoa parantamaan.
Nyt penispumppua neljä kuukautta aamuin illoin käytettyäni n.20 min ajan kerrallaan erektio on kuin teinipojalla. Herään joka aamu seisokkiin, kalu kivikovana, seksiä harrastetaan naisystävän kanssa vähintään 2 kertaa viikossa.
On upeaa taas nauttia seksistä ilman ylimääräistä jännitystä.
Suosittelen !
Penispumppu
2
1149
Vastaukset
- Anonyymi
Puutìnin tytöt hoitaa saman asian luonnollisesti Ne on koulutettu imaisemaan lada pakoputkesta käyntiin, kai siinä samanlaisessa käsittelyssä kuolleetkin herää!
- Anonyymi
Onkohan tuo 20 minsaa 2 x pv sopivasti vai liikaa pidemmän päälle? Ainakaan ei saisi pitää liian kovia paineita ettei paisuvaiskudokset vaurioidu.
Minkä asteisista stondisongelmista oli kyse, osatondis ja / tai yhdynnän loppuun vieminen jäänyt kesken kun stondis ei kestä ymv.?
ps. Joissakin tapauksissa stondisongelmat ovat ensimerkki mm. alkaneista sydän- ja verisuoniongelmista ym. terveysmurheista joita olisi myös hyvä kartoittaa.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs491304- 1601115
- 61997
- 8812
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli183795Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27766- 11759
Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51751- 346738
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti78685