Mikaelin 3.11.2021 näkemä uni maailman pimeydestä ja Jeesuksen tulemuksesta
Seisoin kaupan parkkialueella. Maailman oli täyttänyt täydellinen pimeys. Ihmisiä oli paikalla joukoittain katsoen ylöspäin kohti taivasta.
Vierelläni seisova henkilö kysyi: ”Mitä ihmettä täällä tapahtuu?”
Kohotin unessa itsekin katseeni kohti taivasta ja totesin vierellä seisovalle ihmiselle: ”Jeesus Kristus on tullut noutamaan omiaan.”
Näin taivaalla edessäni suurimman koskaan näkemäni pilven, josta hohti alaspäin todella kirkas valo, joka valaisi kaiken ympärillään.
Näin pilven päällä seisomassa kolme mieshahmoa, joista yksi oli Jeesus, joka seisoi pilven reunalla katsoen maailmaa kirkkaan hohtavissa valkoisissa vaatteissaan.
Mikaelin näkemä uni maailman pimeydestä ja Jeesuksen tulemuksesta
1
854
Vastaukset
- Anonyymi
Pimeys on koronapandemia jota varakkaat jo pakenevat autioille saarille, kun ymmärtävät ettei mikään muuta torjuntakeinoa virusta vastaan ei ole: https://hnewswire.com/wealthy-elites-buy-private-islands-to-isolate-from-pestilence-storm-those-islands/
Herramme Jeesuksen tulemus on lähellä, viikunapuu versoo jne..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23945188Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12125963SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32315654Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16310782Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229697Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369401Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!308663Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858468Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426814Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2216476