Kaiki sortajat pitettävä vastuuseen
MM. vanhanen ja niinistö ja EVA ja Työnantajaliitot.
Myös Nokia, sonera, huhtamäki, perlos ja fortum
MM. vanhanen ja niinistö ja EVA ja Työnantajaliitot.
Myös Nokia, sonera, huhtamäki, perlos ja fortum
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
niin vitun huonoa hintaa maksetaan metsästä, että meitä porvareita ryöstetään, että saisivat palkkajohtajat ja ay-punikit kohtuuttomia etuisuuksia.
Ensin on maksettu pinta-alaveroa ja nyt myyntiveroa. Mitään ei jää metsänmyynnistä kun rahat menee terroristien taskuihin.
Ryöstää yksitysyrittäjiä!
meidän porvarien rahoilla ja opettele edes kirjoittamaan.
Myönnän itsekin joskus tekeväni kirjoitus- tai kielioppivirheitä. Sitä olen kuitenkin suvainnut ihmetellä, mihin perustuvat Suomen koululaitoksen kansainvälisissä vertailuissa saamat korkeat arvosanat? Suomi24-keskustelua seuratessa syntyy vaikutelma, että eihän tässä maassa enää juuri kukaan osaa kirjoittaa äidinkieltään! Vai onko käynyt niin, että näistä sivuista on muodostunut häiriköivien, apukoulun käyneiden lukihäiriöisten foorumi?