MIKÄ TAUTI ON TÄMMÖNEN

Suomessa on kuulemma levinnyt aivan valtava naisten käytettyjen alushousujen kysyntä. Onko sekin koronan moninaisista oireista johtuvaa.
Tautista se on joka tapauksessa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se on pervotauti. Itse nuuhkin puolison alushousuja pyykkikopasta, ja samalla vedin mällit, jotka pyyhin kumppanin pikkareilla juuri siihen samaan paikkaan jossa oli puolison tuoksut. Tämä on siis pervoilua, eikä mitään muuta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Suomessa on kuulemma levinnyt aivan valtava naisten käytettyjen alushousujen kysyntä. Onko sekin koronan moninaisista oireista johtuvaa.
Tautista se on joka tapauksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu