Taidampa aikani kuluksi tatuoida linnavärillä
(sinisellä) Vi*unkuvan otsaani ja kirahvinkuvan jalkaani.
https://www.is.fi/viihde/art-2000008402873.html
Mitä mieltä olette ideastani?
Vain asialliset vastaukset huomioidaan,
(sinisellä) Vi*unkuvan otsaani ja kirahvinkuvan jalkaani.
https://www.is.fi/viihde/art-2000008402873.html
Mitä mieltä olette ideastani?
Vain asialliset vastaukset huomioidaan,
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tylsää.... Voimaannun ja leikkaan pään kaljuksi ja soitan iltapaskaan niin
saan ainakin naamani lehteen.
– Halusin testata, kuinka paljon itsetuntoni ottaa osumaa, jos ajan pois ”kruununi”, feminiinisyyteni ja naisellisuuteni. Itseasiassa en tunne mitään eroa, Ariell kirjoittaa.
Ariell sanoo halunneensa näyttää tyttärilleen, miten naiset eivät tarvitse voimaantuakseen trendejä.
– Naiset ovat yksilöitä ja voivat näyttää miltä haluavat.
– Haluan äitinä näyttää esimerkkiä naiseudesta tyttärilleni. Älä jää ihmisten mieleen siitä miltä näytät, vaan siitä miten kohtelit heitä, Ariell sanoo pitkässä kirjoituksessaan.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/11a61c12-711b-4a9c-967b-0413105f188b
Seuraavaksi varmaan amputoi itseltään jonkin raajan ja kertoo lapsilleen ja iltaripulisanomille miten nykynainen saa voimaa siitä (kin)
hiukset onkin jo poistettu ja kroppa uitettu mustetynnyrissä..
Elikkäs meikämandoliini on sellainen veeti, että nousee oksu kurkkundaaliin kun näen näitä huultskupunaa ylikäyttävii tisspersetyrkkyjä nettindaalissa. Tekee mieli ottaa alkomahoolia ja unohtaa tällainen heikkoonnuttava schaisse. Tiukkaa huikkandaalia kun ottaa niin alkaa öpauttiarallaa tahtotila voimaantumaan. Eikä tää oo mitään läpändeerosta eikä mansplainausta vaan niinku aitoo shittii. Sillee. Niinku.