Miesten homma leikata karvoitus

Anonyymi

Minä olen säännöllisesti kahden miehen kanssa ja olen antanut heille tehtäväksi leikellä pilluni karvoitus mieleisekseen.
Vieraat kädet käsittelemässä pilluni karvoitusta on ihana tunne kiihoittaa ja käy esileikistä minulle ja miehet saa mieleisensä ulkonäön pilluun.

4

1252

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä teet, jos toinen vaikka haluaa poslarin ja toinen karvoitusta? Joudut olemaan selibaatissa aika pitkään odottaessasi karvojen kasvua.

      • Anonyymi

        Miten niin? Poslari rules, joten se optio on aina avoin. Sitäpaitsi jos nuo kaksi eivät ole kiinnostuneita, niin aina löytyy jonoksi saakka muita.


    • Anonyymi

      Siis kyllä miesten homma se on, itse kyllä kun olen käynyt Virossa Tallinassa tosi kauan aikaa, uteliaisuus ja rohkeus voitti, vanhan kaupungin porno luolat, kaikki palvelut on saatavana, MIXI en käyttäisi näitä koska halun ja himon tunsin.
      Koska olen oikeesti xxl pullukka ja pyllyä on, että
      pyöreetä tiukkaa lihv vatsaa, mikä jyrkästi pyöristyy uuumaani, etu reisieni kohti suoraa vittuni haaroihin. Siis käytännön syy oli itse hankala haarojeni välistä häpykarvoitusta leikata siistiä, niin käytin tätä palvelua pornoliikke taka huoneessa, genitaali alueen karvoituksen ajelu siistiminen, että häpylihoje Fakinan hieronta palvelu, sielläpä olenkin noi 1kk vieraillut, tosin kyllä Helsingissä myös on alan liikkeitä, myös Tampere, J:kylä On palvelut kaikkee Sexii.
      Mutta on tätä kyllä aidot raskaan sarjan rakennus Miehet Vittuni karvoja ajelleet siistineet, kylläkin ilman mitää hienostelua, törkee irstaa syntisin, ottein on vitustani tehty posliini Vittu. Tähän olen Tyytyväine 43v Pullukka xxl rva, ja tähän on myös Miehet tyytyväisiä kun Kiimasta karvatonta Vittuani poletaa Kyrpää Sisääni ja limat emättimee, Tämä on mieste tavoite mitä tekevät TOISE miehen Vaimolle. ❤️❤️❤️

      • Anonyymi

        Ja taas sulla ikä vaihtuu mutta jutut pysyy samana


    Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      79
      4578
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3813
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      164
      3583
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      53
      2040
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1259
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      128
      1098
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      138
      1034
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      953
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      27
      872
    Aihe