Vieläkö joku uskoo

Koko viruspaskahan on täyttä huijausta. Itse en ole uskonut siihen missään vaiheessa. Globalistien juoni alkaa paljastua yhä useammalle. Luultavasti koskaan sitä ei tulla paljastamaan kokonaan, koska se aiheuttaisi kai maailmansodan tjms.
https://olennaisiafaktoja.wordpress.com/2020/12/16/koronavirusta-ei-ole-eristetty/
22<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

No koronan sairasteneena tiedän sen olevan olemassa, vain täydellinen älykääpiö kieltää koronan olemassaolon.

Äänestä
  • Niin,on olemassa aina flunssaa ja influenssaa.
    Rokote,maski,käsidesi,testaus-bisnes jyllää.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin,on olemassa aina flunssaa ja influenssaa.
    Rokote,maski,käsidesi,testaus-bisnes jyllää.

    Korona on kuitenkin eri asia kuin flunssa tai influenssa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Korona on kuitenkin eri asia kuin flunssa tai influenssa.

    Eri asia kuten maito ja piimä.

    Äänestä

Huijaus mutta tahallisen huono sellainen. Tarkoitushan oli lähinnä karsia yksinkertaisimpia pois.

Äänestä
  • Eli kaikki flättärit sitten ja uskovaiset!

    Äänestä

Todennäköistä on että Bill Gates haluaa vähentää populatiota maapallosta että kansoitus vähenisi.
Hillary Clinttonkin haluaa että maailman väestö poistuisi ja että vain hän ja hänen elätti Bill Clintton sekä koira
Monica eläisi ilman naapurustoa ja maitokaupat olisi vain heidän käytettävissä.
on myös hyvin todennäköistä että paavi Franciccus paavali von pietar on koko tämän juonen edelläkävijä.
Koko tämä korona on ihan sitä varten että rikkailla olisi enemmän limonaatia ja baakelsseja ja köyhillä olisi enemmän parsittuja sukkia.
korona on myös sitä varten että teillä taudin kieltäytyjillä olisi jotain mietittäväna yöllä kun ette saa nukuttua.

Äänestä
  • Ihmisiä on aivan liikaa... miksi tämä on kaikkien mielestä paha asia ?

    Äänestä

eniten tässä huolestuttaa se kun valtaväestö jossain vaiheeessa tajuaa että tämä olikin kusetus niin mitä sitten tapahtuu. kun me jo tajunneet ollaan valmistauduttu lähipiirimme kanssa

Äänestä

Muistattehan veljet käsidesin ehkäisevät vaikutukset ?

Tämä on homojen tärkeää muistaa koska heillä on aina ulostebakteereja käsissään ja varoitankin vakavasti heitä kättelemästä.

Äänestä
  • Niin on myös sinulla kun aina valitat persekärpäsistä!

    Äänestä

  • Korvien välissäsi on paljon paskaa.

    Äänestä

  • Muistathan, Viktor Ataman, että sinut on jo monistettu.
    Nyt joku on alkanut puhumaan Atamaneista (monikossa)

    Äänestä

Korona on niiiin suuri kusetus, piikkeineen...

Äänestä

Virusta ei ole voitu eristää, mutta meille tarjotaan rokotetta jossa on osia viruksesta.

Miten VITUSSA voi olla osia jostain jota ei ole eristetty tai jota ei ole olemassa?

Päättäkää nyt kummasta on kyse!

1Äänestä
  • Salaliittotereetikon päässä muhivat toisiaan korville lyövät ajatukset, ja niinpä hän korvilleen usein saakin.

    Äänestä

  • kekek-kekek kirjoitti:

    Salaliittotereetikon päässä muhivat toisiaan korville lyövät ajatukset, ja niinpä hän korvilleen usein saakin.

    Tosi on!

    Äänestä

Jos oikeasti haluttaisiin lopettaa tartuntaketjut välittömästi, eikä ajettaisi kuin käärmettä piippuun "koronapasseja" ja muita rajoitteita ihmisille, niin tämä ao. ratkaisu olisi tehokkain. Tuolloin saadaan välittömästi tieto henkilön tilanteesta ja eristäminen pystyttäisiin tekemään välittömästi. Missä siis tahtotila asioiden oikeaan hoitamiseen?

Mihin tarvitaan koronapassia? Tämä vaihtoehto olisi kaikille osapuolille paras ja taspuolisin ratkaisu ja juuri sen hetkinen todellinen henkilön tilanne samantien saatavilla. https://www.mediuutiset.fi/uutiset/kahdessa-minuutissa-tartunnan-paljastava-suomalainen-koronatesti-sai-jakelijan-suomesta-terveysteknologiayritys-medics24-teki-puhallustestista-sopimuksen-dsan-kanssa/561a6ef7-7dd4-490f-b955-cf34f55d2d4b

Vaan kun se ei käy, muuten ei onnistu orjuuttaminen totaliarismiin. Miettikää oikeesti hetki, mikä tuon koronapassin perimmäinen syy on ja mihin se tulee johtamaan. Itävalta ja Latvia täällä euroopassa näyttävät mallia. Toivottavasti sopulit edes siihen pystyy, vaikken ihan hirveesti toivoa siihen laitakaan.

Äänestä
  • Nyt hysteerikot on jo kaikuluotaimen ulottumattomissa, valitettavasti.

    Äänestä

  • Virukset on samalla tavalla keskenään samannäköisisiä kuin esim. jyrsijät tai linnut tai meduusat tai tatit on keskenään samannäköisiä.

    Pitääkö selittää tarkemmin?

    Äänestä

Oli pikkujoulut, ei koronapassia ja olen rokottamaton. Käviköhän taas niin hyvä tuuri ettei tämä korona iskenyt vieläkään? Kuinka kauan menee ennen kuin sairastun koronaan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Koko viruspaskahan on täyttä huijausta. Itse en ole uskonut siihen missään vaiheessa. Globalistien juoni alkaa paljastua yhä useammalle. Luultavasti koskaan sitä ei tulla paljastamaan kokonaan, koska se aiheuttaisi kai maailmansodan tjms.
https://olennaisiafaktoja.wordpress.com/2020/12/16/koronavirusta-ei-ole-eristetty/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu