Juuri äsken...

Radio kuuluu taustalla, luulin kuulevani jotain pilailujuttua☺
Mutta ei, Järviradion juontaja ohjeisti soittajia kovin hermostuneena. HUUTAMALLA heille. Voi luoja, hävettää hänen puolestaan!
2614
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö oikeasti tosiaan tuota Viviä saa pois radiosta. Ota nyt johtaja jo vihdoinkin kantaa tuon räyhääjän toimintaan. Annatko oikeasti järviradion menettää kaikki kuulijansa yhden toimittajan takia???

Äänestä

Saapas kuulla millä jalal sitä tähä päivähä o kiivetty 🤨

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Radio kuuluu taustalla, luulin kuulevani jotain pilailujuttua☺
Mutta ei, Järviradion juontaja ohjeisti soittajia kovin hermostuneena. HUUTAMALLA heille. Voi luoja, hävettää hänen puolestaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu