Unibet antoi ennen Kamala Harrisin piipahtamista presidenttinä 90-minuutin ajan koko viime kesän ja syksyn Trumpille vain 1,80 voittokertoimen vuoden 2024 presidentinvaaleihin.
Unibet sulki äskettäin kohteen kokonaan, mutta Nordicbet antaa jo lyödä vetoa vuoden 2024 jenkkien pressanvaaleista, ja suosikki on kuitenkin onneksi yhä Trump kertoimella 4,00.
https://www.nordicbet.com/fi/vedonlyonti/politiikka-ja-talous/usa/usan-presidentinvaalit?tab=outrights
Veikkaan että eliitti leipoo Kamala Harrisista väkisin presidentin, joten löisin kuitenkin rahani likoon hänen puolesta kertoimella 6,00 vaikka toivonkin Trumpin voittavan seuraavat vaalit.
Vedonlyöntiä USAn pressanvaaleista 2024
7
78
Vastaukset
- Anonyymi
Trump kuitenkin yhä suosikki, pienin kerroin niin saattaa voittaa vaalit :)
Trump ei ole ehdokkaana v. 2024. Kahleet häiritsevät.
- Anonyymi
DC hotelli, jonka rakennus aloitettiin pari vuotta ennenkuin hän edes "ilmoittautui" ehdolle, ja joka avattiin sopivasti 2016 vaalivoiton jälkeen (vittu mikä sattuma! Trump hotelli valkoisen talon viereen. mites ne osasikaan?) on nyt mennyt myyntiin.
Se hyväveli-joukko joka päätti 2012 kun hotellin toteuttaminen alkoi että mies Pressaksi, on nyt päättänyt ettei asia toistu.
Se on loppu.Voihan tuolla heittää rahansa kaivoon veikkaamalla joe bideniä kertoimella 5,00. Se on vaihtoehto joka ainakaan ei varmasti toteudu.
- Anonyymi
Delfine kirjoitti:
Voihan tuolla heittää rahansa kaivoon veikkaamalla joe bideniä kertoimella 5,00. Se on vaihtoehto joka ainakaan ei varmasti toteudu.
Missä totesin että Joe jatkaa?
Hotellin myynti osoittaa vain sen että seuraava Pressa ei ole Trump, tuskin menee edes ehdolle. Hänellä ei ole enää GOPin maksajien tai johdon tukea sille.
Seuraava Pressa hyvinkin voi olla Rebu taas kerran, sitä en millään tasolla kiistä.
Jotta 2024 USAn presidenttiehdokkaalla olisi todellisia mahdollisuuksia vaaleissa tulisi hänen olla:
- mies
- valkoihoinen
- nuorehko
- tummatukkainen (jotta ei muistuta Trumpia vähääkään)
- naimisissa
- ryvettymätön seksi/pornoskandaaleissa
- ryvettymätön talousrikoksissa
- ryvettymätön politiikassa
- silti ansioitunut politiikassa/taloudessa
Niin! Sellaista sitten vaan etsimään! Kun löytyy, niin voitto on varma!- Anonyymi
Tarkoitatko Marco Rubiota?
Itse uskoisin ennemmin Ron DeSantikseen GOP pääehdokkaana.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?861829Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,171141Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa
Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.991135Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol79992Jymyuutinen: Suomen talous kasvaa hurjaa vauhtia
https://www.iltalehti.fi/talous/a/11fba8a8-a7fb-44f4-a58b-f129f6d5bdf5 Akavan pääekonomistin mukaan Suomen kokonaistuot153862- 92856
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt51764Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs54761Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv54701- 53694
