Kurita minua että anelen sinua panemaan. Ota kolmekymppinen normikroppainen vaikka polvien päälle ja anna Remmiä, Vitsaa tai Kämmenellä ja kysy välillä joko annan panna vai piiskataanko lisää....kyllä minä jossakin vaiheessa anelen saada alistua pantavaksi kun saanut tarpeeksi piiskaa.
Olen kokematon miesten suhteen mutta jonkinasteinen kuritus tekisi hyvää ja saisin kokea miltä tuntuu olla pantavana perse punaisena ja hellänä. Paikka Siltamäessä. [email protected]
Olen kokematon miesten suhteen mutta jonkinasteinen kuritus tekisi hyvää ja saisin kokea miltä tuntuu olla pantavana perse punaisena ja hellänä. Paikka Siltamäessä. [email protected]
Vastaukset 12
Vanhimmat
Se vois olla mun mieleen kurittaa sua
Venäjällä
Eilen menin
On viagraa sulle jos sulla ei ota eteen muuten.
Sinähän se omat asiasi parhaiten tiedät!
Kerro lisää kerro!?
Uuhh äähh pläähh paskaa tuli jo 💩
Mä haluisin puolestani seivia mieheltä kivipussit tyhjiksi! Miltä mahtaisi tuntua ? Varmaan molemmat tuntisi eri lailla?
seivia ... tyhjiksi
Mitähän tuo olisi suomeksi?
"seiviä", ottaa pois, salvia, leikata pois ne mitkä painaa 💋
Tarkoitit varmaan Sheivata? Tarkoittaa parranajoa ja sillä lailla. Olet ehkä muuttanut ulkomailta tänne?
Seivata (alkukielellä save) tarkoittaa kylläkin tallettamista.